Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy rövid önképet (ha úgy tetszik jellemzést) szeretnék írni magamról és a véleményetekre vagyok kíváncsi,hogy mit gondoltok rólam és arra hogy miken kellene változtatnom ahhoz, hogy egy komoly kapcsolatot kialakítsak.

Eléggé visszahúzódó,jámbor és hallgatag vagyok nehezen tudok kezdeményezni beszélgetést mind a barátaim felé mind az idegenek felé-->ebből adódóan kevés barátom van.Nem szeretnek az emberek mert nagyon durva és mogorva tudok lenni ha felbosszantanak, nagyon robbanékony természetű vagyok, és mindig erről az énemről vonják le a következtetést pedig valójában nem ilyen vagyok, nehezen tudok másokra jó benyomást kelteni.Ha segítségért fordulnak hozzám mindig segítek az még ha nem is konyítok hozzá.Nem tudok a saját korosztályomba beilleszkedni mert lenéznek, a felnőttek meg nem vesznek komolyan.Sokszor úgy érzem senkire sem számíthatok.Nehezen tudok változni, konzervatív gondolkodású vagyok de nem zárkózom el az új dolgoktól.Egyetlen káros szenvedélyem a számítógépezés.Nem iszom,nem dohányzom,nem drogozok.Úgy igazán eddig egy lány volt aki tetszett és hát megpróbáltam megismerni, de szóba sem állt velem ez teljesen kiborított :( emiatt nagyon passzívan állok a dolgokhoz és hát a pozitív kisugárzásom se a régi.Nagyon nagyon szeretek biciklizni és bicikliket szerelne mondjuk, hogy ez a hobbim.

17/F


2011. szept. 24. 23:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A saját korosztályomban én sem tudok beilleszkedni, gyerekesek. 2 barátom van 28 és 25 évesek. Én is visszahúzódó vagyok, nem bulizok. Ismeretlen emberekkel nehezen ismerkedem meg, főleg ha lány, és tetszik, akkor még a szemébe sem merek nézni:S Azt javaslom, menj el valami biciklis társasággal túrázni, felénk van ilyen csoport, hétvégente mennek, ott lehet, hogy meg tudnál ismerkedni lányokkal. Nekem ez a lehetőség ki van zárva mert nem biciklizek, hanem motorozok, de nem tudok elmenni másokkal túrázni, mert nincs jogsim:) És amúgy szerintem semmin nem kéne változtatnod. 18F
2011. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

azt én sem szeretem.. és ott nem lehet normálist csajt szerezni.. de kitombolod magad !

ne hagyd hogy mások irányítsanak !

ismerkedni és tapasztalatot szerezni lehet..

Odamész egy csajhoz.. mondasz neki valamit , ha kinevet vagy "bocsi de nem".. akkor ne legyen rossz a kedved..

tapasztalat ! legközelebb ezt nem mondod vagy legalább egy kicsit átfogalmazod..

attól ne félj ,hogy másnap meglát az utcán és kinevet.. nem is fog emlékezni rád.. max akkor ha bejöttél neki :)


hajrá. :)


3x

17.F.

2011. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ha képet nem is linkelsz,legalább a külsődről is adnál egy kis leírást?
2011. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:32


Ne haragudj, de félreértettél én nem nézek le senkit én tisztelek és becsülök mindenkit mind addig amíg el nem szakad a cérna...vagy nem ad okot arra h bosszantson, főleg a gyerekes marhaságok tudnak felhúzni...

2011. szept. 24. 23:38
 15/20 anonim ***** válasza:

"Kussolsz és befogod a pofád, ha nem teszed leszrom a szád"


Látom szereted nyomkodni a "Ctrl+V" -t ..

IQ-d az sok nem lehet.. de szerintem az is mínuszban van !


De én ezzel nem akartalak megsérteni mert nem ismerlek !


4x.

17.F.

2011. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:36


Bocsi, de remélem megérted túl sok ismerősöm van aki ezen az oldalon fenn van remélem megérted ha nem töltök fel magamról fényképet...(csak legyen kire mutogatni a suliba)így is a héten az egész suliban az én új frizurám volt a téma...

2011. szept. 24. 23:40
 17/20 A kérdező kommentje:
szuper: szóismétlés :(
2011. szept. 24. 23:41
 18/20 anonim ***** válasza:

Az ,hogy ki mit gondol rólad az ne izgasson !

Ívelj egy jó nagyot az egészre..

Légy magabiztos ! Csajok szeretik :)


5x.

17.F.

:D

2011. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A 23:32 vagyok.

Amúgy miért írtad le a hobbid?:D

Egyébként nekem a válaszaid alapján te túl kedvesnek tűnsz és túl normálisnak, ami engem már kicsit elbizonytalanít..

Lehet csak én nem tudom össze rakni a képet, de az egészből annyi jött le nekem,hogy ennyire normális sráccal még nem is találkoztam:D

2011. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:19


csak úgy leírtam a hobbim...próbáltam egy átfogó képet adni magamról.

és téged mi bizonytalanít el? nem nagyon értelek :)

2011. szept. 25. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!