Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú alapvetően nem jön be, akkor mindegy, hogy mondja el az érzelmeit?

Figyelt kérdés

Szituáció... érzek valamit egy lány iránt, aki szerintem semmit, de ki akarok tálalni mindenképp :) csakhát egyáltalán nem biztos, hogy viszonozná. Ezért úgy gondoltam, hogy egyszerüen leirom igy, és negativ válasz esetén egyikünknek sem kinos.

De félek, hogy igy megfosztom valamitől. Egy ismerősöm is igy tett, a lány oda-vissza koptatta, majd mikor megtette ezt a kamikaze akciót, jött vissza a válasz "és ezt miért igy kell megtudnom?"

Tehát hogy legyen? Ha nem érez semmit, akkor mindegy lesz neki, hogy adom tudtára?


2011. szept. 24. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyet nem neten kellene. Bár annak is megvannak az előnyei. Hidd el, ha undorodik tőled, akkor nem valószínű, hogy imádni fog. Vagy jobban fog utálni vagy kedvesebb lesz veled egy egészen kicsit vagy kerülni fog. Bármi lehet. Ha nem akar kapcsolatot, akkor nem fogja érdekelni, amit írsz, rossszul fogja magát érezni miatta és nagyon kicsi rá az esély, hogy megtetszel neki.

Egy vallomás még semmit nem jelent. Meg kell ismerni egymást, esetleg bizonyítani egymásnak, mert ha elsőre nincs oda érted, nehéz elérni, hogy ez megváltozzon.

2011. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még akkor is baromság kitálalni, ha tudod hogy tetszel neki.
2011. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó, hát a megismerés az valahogy megvan, nem hideg velem, csak félek, hogy barátnál többet nem tud elképzelni
2011. szept. 24. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha már elmondod az érzésied, illene megcsókolni vagy olyan körülmények között és nem csak úgy letámadni, hogy ne figyelj csak és valami nyálas szöveget lenyomni és várni a reakciót, hogy most akkor járunk. Mert az szánalmas.

Egyszer olvastam itt egy k..szott jó történetet, hogy lett barátságból szerelem. Abban semmi nyáladzás nem volt. Most nem a romantikára gondolok, az lehet. Remélem megtalálom azt a storít egyszer.

2011. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá is gondolj, hogy milyen helyzetben mennyire lenne kínos neki visszautasítani, vagy éppen igent mondani.
2011. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo! En 31/L sajnos teljesen mind1, h mondod el vagy mit mondsz, lehozhatos a csillagokat az egerol ha nem vagy szimpatikus! Lehetsz kedves, baratsagos, jol oltozott vagy inteligens ha nincs szikra, akkor nem er semmit a te kezdemenyezesed,

Sajnos igy van!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem jön be, ha már ismerem nagyjából és nem tudta felkelteni az érdeklődésem, akkor csinálhat akármit. De szerintem semmiképp nem jó ötlet csak úgy kitálalni. Mert ha még szimpatikus is vagy a másiknak, de még nem biztos benne, hogy akar tőled valamit, könnyen elijesztheted vele. Inkább próbáld meg valahogy meghódítani, aztán ha már úgy látod, ő is érez irántad valami komolyabbat, akkor jöhet a vallomás. De addig nem mész vele sokra.
2011. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondd el semmiképp, inkább csak éreztesd, azzal sokkal többet érsz. kimondva olyan erőltetett, és mindkettőtöknek kínos, ha nemleges a válasz.


volt egy srác, aki eleinte nem tetszett, teljesen semleges volt számomra, de haverkodtunk, többször elmentünk kettesben ide-oda, de hónapokig nem történt semmi köztünk. viszont pár hét alatt, a közös programok hatására elkezdett tetszeni, összejöttünk (kb. 4 hónap után) és együtt voltunk mésfél évig. ha az elején rákérdez vagy "kitálal", akkor tuti lekoptatom, de így, hogy észrevétlenül, lassan alakult ki a vonzalom, már nem tudtam mit tenni :D

szerintem inkább valahogy így közelítsd meg a dolgot és ne egyből a közepébe. 23/L

2011. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!