Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem volt még barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Persze, jöhetnek a válaszok, hogy looser vagyok, pedig azért nem hiszem..heti 2-3 edzés, kocka has, öltözködés sem gáz, osztályban nem túl jó szó, de domináns vagyok, viszont az a gáz , hogy nagyon kevés a lányismerősöm, főleg olyan nincs, akit barátnőnek is el tudnék képzelni, tehát nem olyan magas a mércém..mit kéne tennem, hol lehet normális lányokkal megismerkedni :)?16/f (pest)
2011. szept. 7. 18:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hehe :) nem vagyok sötét, habár ebből a pár sorból nekem is ez esne le :D
2011. szept. 7. 18:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Pl járj olyan suliba mint az enyém. 2/3 1/3 a lány/fiú arány (:
2011. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
suli váltás nem jöhet szóba, de azért tudd, hogy irigyellek :D
2011. szept. 7. 18:42
 14/20 anonim ***** válasza:
Én jobban örülnék fordított aránynak. Merthogy lány vagyok.. (:
2011. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
habár házi nyúlra nem lövünk, suliból nem akarok barátnőt :)
2011. szept. 7. 18:45
 16/20 sztbali ***** válasza:

Mit kéne tenned?

Ha meglátsz egy számodra jó csajt (nem az a plázacica féle) akkor beszélgess vele dobj fel egy témát stb.

2011. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nemcsodálom. amúgy pl sok lány van különböző tánctanfolyamokon is (nemb*zis a tánc, akármit is mondtok), illetve a magamfajta előfordul az olyan helyeken is, ahol jó kávé van. na meg persze a plázák is tele vannak, kérdés, hogy a mammutban lézengő emós/scene csajok jók lesznek e (:
2011. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Edzést feltétlen muszáj volt leírnod:) mondjuk egy 16 éves takonytól nem is várnék mást.
2011. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
16 éves takony, talán te is voltál ennyi. Elég fontos nálam a sport azért írtam le, ovi óta folyamatosan mozgok, olyan nekem mint a levegő vagy a víz :)
2011. szept. 7. 20:38
 20/20 anonim ***** válasza:
Igazából az ilyen emberek "dominánsak" általában hülye agresszív állatok . És ez nem jön be a csajoknak. Meg ne legyél meleg
2011. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!