Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményetek szerint nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint nagy mocsokság lenne ha ráhajtanék egy olyan Csajra akinek van barátja?!

Figyelt kérdés

Mentségemre szóljon hogy Rohadt jó Csajról van szó :D


Férfiak Nők is írhatnak kíváncsi vagyok a véleményekre!! :)


2011. szept. 3. 23:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Döntsd már el mit akarsz bazz!


Csak dugni vagy tartós kapcsolatot?


Amúgy én is próbálkoztam nem éri meg inkább menjél egyedülálló csajra...

2011. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem igazán félek attól :)


Neked miért nem jött össze?

2011. szept. 3. 23:53
 13/23 anonim ***** válasza:
Az lenne. Lelőtt nyúlra nem lövünk mégegyszer, amiíg fel nem támad. Főleg, hogy még a golyó is benne van.
2011. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
De miért kell a másik nője? Ettől jobban férfinak érzed magad, előtör majd belőled az alfahív, ha megszerezted magadnak a nőt? Ez kihívás neked, vagy nem értem mi zajlik le abban, aki más párjára hajt rá.
2011. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagy parasztság. gondolj bele, ha Te lennél a pasi helyében. visszacsaphat a sors és járhatsz még így az életben. nembeszélve arról, h a srác valószínűleg megkeresne és ellátná a bajodat. én lennék a helyében biztos, h nem hagynám annyiban, függetlenül attól, hogy történik-e valami vagy sem közted és a lánnyal.

egyébként ha a lány a normális fajtából való,akkor meg pluszba még nagy barmot is csinálsz magadból.

2011. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen mondhatjuk ez egyfajta kihívás.


És az is lehet Én is fogok így járni.

2011. szept. 3. 23:58
 17/23 A kérdező kommentje:
Vagyis ha megteszem|| mivel fiatal vagyok és sokan gondolják ezt egy kihívásnak beleértve engem is.
2011. szept. 4. 00:00
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem kihívásnak, pedig nem vagyok túl öreg. Tuti nem másznék rá más nőjére.

24/F

2011. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
egyáltalán hogy ismerted meg a csajt? milyen kapcsolatban állsz vele? milyen kapcsolat van közte és a pasija közt?
2011. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ez nem kor kérdése. 24/F vagyok. de korábban is az volt a véleményem, h vannak tabuk:pl nem ölök embert, nem fosztok ki nyugdíjasokat. nem ezért vagy azért, hanem mert nem és kész. mert nem akarok ártani másnak. ez a véleményem a Te esetedről is.

ez egy olyan tabu, amit ha nem érzel, akkor komoly morális deficited van és erkölcsileg van még hova fejlődnöd. már meg ne sértődj.

2011. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!