Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúnak kell kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak kell kezdeményezni az 1. csókot ugye? 14/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig...A Csaj is kezdeményezhet
2011. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 .schwulbini. ***** válasza:
igen általában, van hogy a lány, de változó
2011. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, a kutyának
2011. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány örül,ha a fiú kezdeményez,én pl.sosem kezdeményeznék:)14l
2011. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha jó képű vagy fiúként, akkor úgyis a csaj kezdeményez, ha ronda vagy, akkor meg tök mindegy, mert egy csajnaks em kellesz sajnos ( csak arondáknak)
2011. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeeennnnnn!! NEked kell kezdeményezned! Am nem nagy cucc...kapd le, biztosan nem fog ellenkezni!!
2011. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindketen kel kezdemenyezetek csak ki kel varni az alkalmat es akor csinald mikor latod h a csaj is akarja.ezt a nezesibol veheted eszre:)) mikor nezi a szadat
2011. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy csókhoz mind a két ember kell!

ergo mindketten kezdeményeznek, apró jelekkel, tekintettel, arcvonásokkal, testbeszéddel. aztán mehet a csók, lassan. nem KELL egy fiúnak kezdeményezni, lánynak is lehet. ahogy éppen alakul.

azt hiszem, az a legjobb, ahol nem tudjátok, ki csókolta meg előbb a másikat. ;)

2011. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lányok, ne kezdeményezzetek! a barátom, akivel 5 hónapja járok, teljes kudarcot élt meg, amikor megcsókoltam, és ezzel keresztbe tettem a számításainak. ő a következő találkozásunknál akart megcsókolni, a héten mesélte, hogy nagyon rosszul élte meg, hogy nem tudott kezdeményezni.
2011. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!