Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a kopasz fiúk?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök jó amikor látom magam a fejük tükrében. Csak néha koszos és nem veszik jó néven ha leköpöm és megtörlöm.
2011. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felénk szinte az összes "menő" fiú kopasz. hát szerintem a legtöbbnek "szopott" feje lesz ettől xDD. nem tetszik. a hosszabb hajú pasik tetszenek mondjuk :P nem az ilyen skinhead-látvány..
2011. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze 94/l
2011. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon nem! minden jöhet ami nem kopasz vagy nagyonrövid hajú..de tényleg..amúgy a hosszú hajú fiúk valahogy automatikusan megtetszenek, de csak ha nem az a tipikus "maidivat"-b-zi, vasalt, melírozott-haj...

pl egy rockeren nagyon bejön

Axl Rose, Johnny Depp.....*-*-

2011. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem. sokaknak nem áll jól, sokan meg ijesztőek/félelmetesek tőle. nem láttam még olyat akinek előnyös lenne. nekem ez nem jön be. különben is szeretek a pasi hajába túrni, ha hosszú akkor a legjobb.
2011. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Csak ha Vin Diesel az

21/l

2011. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hú akkor az itt író csajoknak bejönnék melligérő göndör haj egyenesen pedig derékig ér csak kár hogy 14 vagyok :( :/
2013. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
huuu nekem nagyon bejönnek a kopasz fiúkák ^^
2013. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!