Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretnek a szép nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a szép nők a ronda pasikban?

Figyelt kérdés
Annyi szép nőt látok kifejezetten ronda vagy olyan semmilyen pasival. Tudom vannak nők akik pénzért meg ilyesmi. De én csomó olyan szép csajt ismerek akiknek a pasija mint a világháború, majom fej vagy nem látszik a szőrtől hogy ember épp, de a pasinak nincs pénze se. Mondják hogy csak a belső számít de szerintem ez baromság , én nem tudnék olyannal lefeküdni aki egyáltalán nem jön be de jó fej.
2011. aug. 25. 14:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

bocs csak úgy lehetett érteni :D

Amúgy biztos mindenki imád, de tényleg!

2011. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nem vagyok az a sértődős fajta. Csak arra akartam kilukadni, hogy mindenkinek más az ízlése. Ugyanúgy minthogy, ha nekem tetszik egy csaj, azt más lehet, hogy rondának találja.
2011. aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

omfg ezen mit nem értesz?


a szépség relatív persze vannak emberek akik mindenkinek tetszenek de normális embereknél ez ugy müködik hogy neked tetszik másnak nem van ami neked nem tetszik másnak meg igen IQFÁJTÖr

2011. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
A belső tulajdonságok: az önbizalom, humorérzék, bátorság nagyon sokat számít.
2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a rondább pasik nem vágnak fel ,ha fel is vágnak akkor van mire és jobb szeretők mint a jóképű (apuci fizet) felvágós srácok és ami lényeges és nagyon fontos meg tudják becsülni partnerüket és nem dobálóznak velük mint valami rongy !
2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ez utóbbi mind igaz rám még sincs csajom....azért számít a külső is. Ha valaki nagyon ronda azon nincs mit tenni, csak pénz segít.
2011. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
lehet hogy neki tetszik.
2011. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Relélem találsz egy jóképű srácot magadnak.....aki úgy bánik majd veled mint a kapcájával.
2011. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az már hogy a jóképű pasik mind bunkók, ha ez igaz lenne akkor sokkal több nő lenne csúnya pasival, de a tény az hogy attól hogy valaki még jóképű, nem bunkó. És az mrá simán übereli a kedves csúnya pasit.
2011. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Persze, a belső nem függ a külsőtől. Egy ronda pasi is ugyan úgy lehet szemét, mint egy jóképű rendes. Az viszont tény, hogy a jóképűek könnyebben elcsábulnak (nem minden esetben), a csúnyáknak meg nincs annyi lehetőségük erre.

De amúgy azok a fiúk, akik panaszkodnak, hogy nincs barátnőjük, mert olyan csúnyák, azok általában erős önbizalomhiánnyal szenvednek, ami nem épp vonzó a lányok szemszögéből.

2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!