Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy adtok jelet h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy adtok jelet h szeretkezni akartok egy idegennel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 20:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

füstjelet adok

a seggemből

Rozalinda (alias János)

2011. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Én csak azt nem értem, miért akarsz lefeküdni egy idegennel?!! Nekem, mint nőnek, ha bejön egy férfi, akkor az első vágyam, hogy megismerjem, hogy érdemesnek tartom-e arra, hogy az aurámba hatoljon.Ez a folyamat pedig izgalmas, hiszen azt fogom kideríteni, hogy jó szemem van-e a "nagy fogáshoz", az a pasi valóban kellemes-szellemes, okosabb nálam, és mondjuk egy szikrányi pocakja sincs, nem beszélve arról, hogy szép a keze, szép a foga és ápolt a lába...persze ezek az én mániáim, de szerintem mindenkinek vannak ilyenjei! Egyszerűen azt nem értem, hogy hogy van az, hogy le akarsz feküdni valakivel, időt, energiát pocsékolsz praktikák kitanulására, ahelyett, hogy jobban megnéznéd magadnak az ismeretlent, megpróbálnád kipuhatolni, hogy mi jön be neki...akkor pedig már nem is lesz ismeretlen! Szóval, MINT NŐ, tényleg nem értem a motivációdat!
2011. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
97%
Egyetértek veled 9:10-es. Arról nem is beszélve, hogy mivel ismeretlen kitudja milyen betegségeket szedhetsz össze tőle. Egy nő nem adhatja magát ilyen könnyen.Ismerd meg!
2011. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
jóde sokat hallok olyat h buliba táncolt vele 10percet, azt kimentek megbaszta visszamentek. ilyenre gondoltam...ilyet ki csinál?most nemazért...:(
2011. aug. 24. 18:14
 15/21 anonim válasza:
74%

uhh.. kedves barátom - mint férfi mondom neked - a diszkó előtti susnyásban baszás és a szeretkezés között van egy árnyalatnyi kis különbség. Szóval a kérdésed úgy hangzana helyesen:

"Lányok hogy adtok jelet h szexelni akartok egy idegennel?"

De elárulom - mint férfi - érezni fogod a bőrén ahogy hozzád ér.. és ha elég hülye vagy, bele is mész persze :(

2011. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
érezni fogod a bőrén? Ezt nem hiszem! Mit érzel olyankor?
2011. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 coseone válasza:
69%
De madár vagy!Honnan tudod,hogy szomjas vagy..érzed nem?HA SZEXELNI AKAR EGY CSAJ VELED akkor fog is...Nem kell tudnod semmit.KÉZBE VESZI a dolgokat hidd el...
2011. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Általában úgy szokott történni, hogy a lány fogadja a közeledést, próbálkozást. De tudd meg, egy férfi semmit nem tud megbecsülni, amiért nem szenvedett meg. Ha könnyen adod magad, csak büszke lesz magára, oszt nézi a következőt, akit kipipálhat. :)
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
tedd ki a brokid neki
2011. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
hát inkább a didkókat kellene kirakni, nem? az elején még lányokról volt szó...
2011. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!