Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Számotokra baj-e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

McGiorgio kérdése:

Lányok! Számotokra baj-e az ha egy fiú mackósabb/húsosabb/termetesebb?

Figyelt kérdés
Ha baj miért igen, ha nem baj mért nem?
2011. aug. 19. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?xD mint arra a 12 éves gy.kérre?
2011. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pls vki linkelje már be.
2011. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, főleg akkor nem ha háj miatt termetes és nem izom miatt. Nem bírom az izomállat pasikat.
2011. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert az mi volt?? lemaradtam..xD
2011. aug. 19. 14:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a ronda, ha sovány.
2011. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
miert lenne baj??? egy igazi kapcsolatba a lelket szeretik egymasban nem a testet,persze test is fontos,de ha szereted akkor a testet is szereted!
2011. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Victoria Winchester ***** válasza:
Számomra a férfi ott kezdődik, ha látszik rajta, hogy valamennyire izmos! :P
2011. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem mind1, hogy hogy néz ki, csak szeressük egymást, magasabb legyen, mint én, és ha meg akarom ölelni, akkor ne 1 mp után engedjen el, hanem hagyja, amíg én szeretném! Az ellenkezőjétől kivagyok. >.< a lényeg akkor is az, hogy ha szeretjük egymást, akkor lesz@rom, hogy néz ki! :')♥
2011. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne hogy ez bárkit is zavarjon, ha kapcsolatban élnek, meg pláne nem.

Nekem egyébként is ez az esetem.. Biztonságérzetet ad, vagy hogy is mondjam, ezt találom férfiasnak, ha minimum 180 de inkább magasabb és nem kell feltétlen kigyúrtnak lennie, elég ha macis. Bár azért ne legyen kórosan túlsúlyos, vagy valami..


Egyébként sok olyan barátnőm van, akik velem együtt meg sem nézik a fogpiszkáló srácokat, most nem azt mondom, hogy ha szeretném kidobnám a pasit amiatt hogy 60 kiló, de alapból nem kelti fel a figyelmemet..

2011. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem zavarna,mert ha hozzá akarok bújni,akkor egy férfit érezzek ne egy csontvázat,meg ha vki bánt azért védjen már meg:)ne őt verjék el
2012. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!