Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha valaki megmondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha valaki megmondja, hogy nem kelletek neki az tényleg jobb?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt, hogy "írtam egy lánynak, és nem válaszolt, h.ülye r.ibanc, miért nem volt képes megmondani, hogy nem, bocs" stb...

Nem azért, én is jártam már így, hogy írtam egy srácnak és nem válaszolt, de én nem sértődtem meg rajta, rájöttem, hogy nem érdeklem és ennyi. Van ilyen. Nektek komolyan jobb az, ha reménykedtek és utána könyörtelenül a képetekbe vágják, hogy "Bocs, de túl ronda/kövér/ nem szimpatikus vagy." stb és ezért nem?

Arról nem is beszélve, hogy volt, hogy válaszoltam már, hogy "köszönöm, de nem szeretnék ismerkedni" stb, tehát még csak nem is b.unkón, erre lehordtak, hogy "h.ülye kva, meg mééé"... most ezeket minek? De őszintén? Nem elég egyértelmű, hogy nem érdeklitek azt a lányt?


2011. aug. 19. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi van?
2011. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi nem világos?
2011. aug. 19. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát senki szemébe ne mondd így, hogy "bocsi, de nem mert csúnya vagy"... o.O

Engem egyszer megkért egy srác (interneten utasítottam el), hogy mondjam a szemébe is... Hogy végleg le tudjon zárni... És a szemébe mondtam, hogy ne haragudj... de nem... nagyon aranyos vagy, jó veled beszélgetni, de én nem érzek semmit...

Csak finoman... :) Mondjuk ez attól is függ, hogy a srác mekkora egy bunkó. :D

2011. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca.. ***** válasza:
55%
ha már egyszer ő kezdeményezett, és te nemet mondanál, tök mindegy mit csinálsz úgyis te leszel a bunkó. ez a taapsztalat. ha megmondod, azért, merth ogy képzeled még aszemébe is vágni, ha nem, akkor azért. ha hazudsz vmi jól irányzottat akkor azért, emrt még őszitne se tudtál lenni, ha az igazat mondod azért, mert milyen pofátlan és tapintatlan vagy. aztán menjünk tovább: ha kedvesen mondod meg, akkor vagy nm hiszik el, vagy azt hiszik még van remény, ha keményebben mondod meg akkor meg megint köcsög vagy. ha meg nem indokolsz, akkor követelik, amiből megint következik majd hogy te vagy a rossz. ezvan.
2011. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én se bunkón válaszoltam, mégis lekváztak... O.o?

Szóval nem is értem...

2011. aug. 19. 11:09
 6/13 A kérdező kommentje:

11:08

Na pontosan ezt érzem én is... :D

2011. aug. 19. 11:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha engem egy lány visszautasítana normálisan azt mondanám, hogy rendben. Ha azt mondaná, hogy nem jössz be mert randa vagy vagy kövér tuti, hogy visszaszólnék de ha azt mondja bocsi nem stb. akkor azt mondanám, hogy oké rendben. Én ilyen vagyok nem vagyok sértődékeny nekem az a bunkó aki nem tud kultúráltan válaszolni és 100x intelligensebb az aki tud normálisan válaszolni.
2011. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért illetlenség válaszra sem méltatni valakit.
2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én sosem sértődtem meg rajta, hogyha nem válaszoltak... Most minek halljam kimondva azt amire úgyis rájövök?
2011. aug. 19. 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:

szamóca

Már unalmas, hogy mindig mindenhova csak a hülyeséget írod...


11:43 nagyon jól írta a dolgokat.


Kérdező!

Igen, normálisan meg kell mondanod, ha nem akarsz semmit.

2011. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!