Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14 éves lányok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lányok nektek milyen fiú jön be? 14/f

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 22:42
1 2
 11/17 x) ***** válasza:
45%
Most komolyan... menjél vissza kisautózni. Nem kell ilyen idősen csajozni, fölösleges. Attól nem leszel "menőbb" hidd el. Egy lány meg főleg nem, mindenki k.rvának fogja tartani. De csak hogy a kérdésre is válaszoljak... bár nem vagyok 14 éves lány de a bunkó parasztokat nem szeretem. Vagy ha csak az érdekli hogy fölszedjen egy csajt (mint pl. te is -.-) vagy ha lenézi a nőket. Fontos hogy okos legyen, vagy legalább is értelmes, de ne okoskodó. Legyen ápolt és igényes. Na most a legtöbb ilyen 14 éves tinik.rvának pont az ellentéte jön be. És sajnos egyre több ilyen lány van.
2011. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ne nézzen ki úgy mint egy búza (vasalt, melírozott haj, csőgatya, lila meg rózsaszín cuccok)

legyen érett, ne legyen gyerekes, lehessen vele nevetni, nevettessen meg, legyen eg ykicsit rossz, legyen értelmes, intelligenns, legyen a dolgokról, világról véleménye, ne legyen felszínes, legyen vmi hobbija, ne egész nap a gép előtt üljön, kellő pillanatokban legyen romantikus, legyen határozott, legyen jó kisugárzása, ne legyen nyálas, szeressen, legyen FÉRFI


NE borotválja alábát/karját/hónalját

ne legyen beképzelt


legyen ápolt, ami mindössze annyit takar, hogy nem büdös, tiszta ruhák, ápolt haj, bőr, köröm, ne legyen büdös a szája, stb.


ne legyen nyámnyila, ne legyen kövér, ne is ilyen kigyúrt izomkirály, linkek mik jönnek be testileg, arcilag stb.

tudom hogy más korosztály de ez van le.szar.om, fáradt vagyok


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


amúgy meg priviben elmondhtod milyen vagy meg küldhetsz képet és megmondom személy szerint mi a véleményem

14//l

2011. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

külső:

magasabb mint én

barna haj

barna szem

kicsit izmosabb alkat

arc helyes, aranyos

sportos

igényes külsejű, de nem túlságosan


belső:

őszinte

hűséges

kedves, de nem túl nyálas

az előny, ha tud gitározni, de nem elengedhetetlen

vicces, de ha kell tud komoly is lenni

okos,művelt


nem nagyon szeretem a fiatalabb, vagy velem egykorú fiúkat, mert általában komolytalanok.


14L


ez álmaim pasijának leírása :'D de ilyen nincs, tudom jól.. :D


de küldhetsz priviben képet, és akkor mondhatok véleményt :))

2011. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13:17 küldtem privit :D
2011. aug. 14. 14:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Küldj privibe képet :)
2011. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Horváth Derona ***** válasza:
küldj magadról képet privibe és elmondom, hogy bejössz - e?
2011. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha küldesz képet, mondok véleményt :) Írj privit!
2011. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!