Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel tehetném még romantikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pokolipocok kérdése:

Mivel tehetném még romantikusabbá a közös esténket?

Figyelt kérdés

elviekben augusztus 12-én nagy csillaghullás lesz és arra gondoltam meglepem a barátom. arra gondoltam, hogy a kertben leterítek pokrócot, viszek gyertyákat és mécseseket, csokit és szőlőt viszont nincs további ötletem kajára és innivaló. nem vagyunk felnőttek, ráadásul itthonra terveztem így a bor és pezsgő valamint további alkoholos italok kilőve sajnos.

válaszaitokat előre köszönöm :)


2011. aug. 11. 18:08
 1/10 Abidos ***** válasza:
100%
szüleid vagy az övéi otthon lesznek ?
2011. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Italnak jó egy üdítő, amit mindketten szerettek, ételnek pedig szerintem rendeljetek pizzát. Nem romantikus kaja, de nagyon finom :-)
2011. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen, szülők itthon lesznek, az enyémek...

a pizza viszont tényleg jó ötlet még én is megsüthetném :DDD

csak nem akartam kólát vagy valami ilyesmit választani ://

2011. aug. 11. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcslé?
2011. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Abidos ***** válasza:
100%
megmasszírozhatod és fordítva sz a barátnőimnek mindig bejött ha jól átmasszíroztam őket.
2011. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :DDDD kitaláltam hogy csinálok majd teát is :D a masszírozás tényleg jóóóóóóóó ötlet köszi:))) (K)
2011. aug. 11. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Bárcsak lenne kivel néznem... *_* Nekem már akkor tökéletes lenne. :D

17/L

2011. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A masszázs tényleg nagyon jó ötlet!

Esetleg ha meg tudod oldani vigyél ki a kertbe kis hangfalat és tegyél be valami halk, romantikus zenét, vagy olyat, amit mindketten szerettek.

A pizza is jó ötlet, de lehet akár más süti is, a lényeg, hogy olyan legyen, amit mindketten szerettek.


Hidd el, összebújva az ég alatt nézni a csillaghullás minden egyéb nélkül romantikus lesz! De egy jó masszázzsal, mécsesekkel, halk zenével fokozható a romantika:)

16/L

2011. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is hangfal, de egy mp3 is aranyos... :D
2011. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok :)))

16/L

2011. aug. 11. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!