Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit egy fél éve ismertem meg közelebbről. Mostanában nagyon sokat beszélünk messen, webcamozunk sokat, néha haverokkal együtt szoktunk menni. Az nem kérdés, hogy kihívom sétálni, de hogy akkor mit csináljak és mit ne...arra várok javaslatokat. köszönöm!! 16F
2011. aug. 10. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
sétálás közben vidd el fagyizni,vagy igyatok meg egy üdítőt.
2011. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát jó de hogyan hozzam szóba, hogy vele szeretnék lenni?:) ilyen téren kicsit félős vagyok..
2011. aug. 10. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
ülj le vele és mondd meg neki hogy milyennek ismered,hogy milyen a tulajdonsága pl.nagyon kedves,jó vele beszélgetni...stb és aztán térj rá a témára
2011. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma kinnt voltam vele:) semmi nagy nem volt.. beszélgettünk csak s szia-puszi s viszlát-puszi:D nem igy képzeltem el de jobb mint a semmi egyelőre..
2011. aug. 11. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
mit ne:ne vedd elő a farkadat ordítva hogy "Király Kobra" téged választalak, miközben eszed a fikád és arra gondolsz hogy milyen lehet csillámfasz lámát dugni, mert nem az lessz a reakciója hogy helyből leszop.
2011. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy ő is hasonlóan érez irántad? Valami jelzést kaptál már felőle, ami ilyesmire utalna?
2011. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha biztos vagy már benne,hogy neki is tetszesz,akkor beszélgetés közben akár fogd meg a kezét,és majd látod mit reagál rá. ;)
2011. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen:) biztos vagyok benne hogy tetszem neki:) szerintem már csak azt várja hogy megint hívjam ki.. Én a leges-legszívesebben kihívnám de olyankor nem tudom hogy mit tegyek.. nincs meg az a romantikus hangulat, így nem tudok rátérni az érzéseimre..
2011. aug. 14. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok.ne idegeskedj,ha megvan a megfelelő alkalom minden fog magától menni,csak várd ki ;)
2011. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!