Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most velem van a baj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj? Vagy "rossz jeleket küldök"?

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, h már többször előfordult velem, h mondjuk néztem egy srácot, és ő észrevette, vagy fordítva, egy srác bámult engem, én meg visszanéztem rá. Ha ilyesmi a buszon történik, akkor egyáltalán nem érdekel, viszont ha egy osztálytársammal, aki bejön nekem... Szóval, így egy kicsit néha szemeztünk, mondjuk én mindig elkaptam a fejem, és úgy tettem mintha semmi nem történt volna, de várnám h ő kezdeményezzen... Ennyi nem volt neki elég "jelnek??" Ugyanez egy nyelvtanfolyamon is megtörtént velem, ezzel a fiúval így dumáltam, csak aztán jött a busza, és sietett... Másnap viszont, amikor találkoztunk, engem bámult, én meg a barátaimmal voltam, de ő nem jött oda. Most azt váták volna, h én megyek oda hozzájuk? (a második srác tárgytalan már egyébként.) Mit tegyek?
2011. aug. 10. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, azt várták, hogy te menj oda.
2011. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért én? Nem inkább nekik kellett volna?
2011. aug. 10. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:

De manapság már ne nagyon számíts arra, hogy oda megy hozzád.

Vagy te mész oda és meglátod mi sül ki a dologból.

Vagy nem mész oda, de akkor valószínűleg nem lesz semmi sem.

Max., ha újra találkoztok, akkor is csak nézitek egymást.

2011. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, köszi a választ. Mondjuk gondoltam, h ezt a manapság dolog fog jönni :D De ha bejövök neki, akkor miért nem képes ő odajönni? Vagy lehet, h elutasító pillantást küldtem nekik, amikor épp azt tervezgették, h odajönnek?
2011. aug. 10. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:

"De ha bejövök neki, akkor miért nem képes ő odajönni?"


Ha ő bejön neked te miért nem vagy képes odamenni?

Na ő pontosan ugyan ezért:)

2011. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:DD Jól van, akkor... legközelebb odamegyek. Legalábbis elhatározom :D Nem tudom, h oda mernék-e menni...
2011. aug. 10. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:

16:33

Na látod:D ők is félnek ám tőled:P

2011. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy rossz a Wi-Fi-d...
2011. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ohó! erre eddig nem gondoltam, kedves utolsó. hogy is érted pontosan?
2011. aug. 10. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
rossz a jel, próbáld a 32.4 GHz-en keresztül küldeni a jeleket
2011. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!