Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lányok? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lányok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy sráccal, pár napja...eddig nem sokat beszélgettünk facen, de élőben már egy keveset igen, ugyanis a strandon dolgozik...

tegnap voltam utoljára fürdőben, ma nem...tegnap abban egyeztünk meg hogy ha gépnél leszek küldök neki egy sms-t hogy fel-tud e jönni beszélgetni...de írta hogy nem tud...ma este is küldtem neki egy sms-t de nem válaszolt rá...=/

mikor beszélgettünk facen nagyon kedves volt, sokszor mondta hogy aranyos vagyok, és azt is mondta hogy jófej vagyok...el is hívott egy találkozóra, amit ugyan még nem beszéltünk meg, de remélem meg fogjuk...szerintetek ennyi volt? vagy talán csak nem ért rá, le volt merülve esetleg kikapcsolva a mobilja?


2011. aug. 9. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szóval, az a problémád hogy nem tudsz vele facen beszélni? :D
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért ne "fuss" utána, ha nagyon szeretne valamit tőled, akkor úgyis keresni fog. tudod.. a pasikat nem szabad megfojtani :)
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%
Huhh teljesen megértelek én is hasonló szituban vagyok, de gondolkozzunk optimistán egyenlőre még ne parázz. Szurkolok magunknak
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó írhatok neked priviben?
2011. aug. 9. 22:29
 5/6 anonim válasza:
persze:D írj csak
2011. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm, strandon dolgozik, lehet hogy nehéz napja volt ki tudja, lehet hogy nem akart fáradtan gépezni, aludni akart és utána kipihenten beszélni veled, nem kell mindig a legrossazbra gondolni :)
2011. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!