Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 16 éves lányok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves lányok tényleg jóval érettebbek mint a velük egyidős fiúk?

Figyelt kérdés
Ez ismerkedés szempontjából mennyire fontos? 16/L
2011. aug. 9. 19:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Istenem, ez olyan gyökérség... Minden egyén kérdése. Őszintén, én ismerek egy 44 éves férfit, aki egyszerűen alkalmatlan az aggyal való gondolkodásra. És ismerek egy 12 éves lányt, akinél jobb beszélgetőpartnert keresve se találhatnék. Nincs ilyen hogy érettebb vagy nem érettebb... Tessék ismerkedni, és megismerni a másikat.


18/f

2011. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

annyira szeretem ezt a szöveget:D nem tudom ki találta ki, de jó nagy marhaság az biztos. én még a velem egykorú lányokon is elcsodálkozok néha, hogy mennyire értelmesek. az érettebb gondolkodást se nagyon látom megnyilvánulni. nem azt mondom hogy a fiúk sokkal érettebbek, szerintem akkor már inkább egy szinten vannak a velük, de bizton állíthatom, hogy nem érettebbek.

19/F

2011. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én 16 éves fiú vagyok és jóóóval érettebb vagyok a koromnál.
2011. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Igen egyénfüggő, most mindenki beírja saját környezetével mi a helyzet.
2011. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
48%
Tény hogy a lányok hamarabb érnek, de mindig vannak kivételek és ez sokmindentől függ
2011. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

20 évvel ezelőtti nézetben igen, érettebbek, arra volt szükség. most, nos, nézd meg egy 16-18 éves 'átlaglány' facebook profilját, kiderül. egyéntől függ amúgy, meg témától. mellesleg amerikában 16 évesen érettségiznek, ergó 20-22 évesen már diplomájuk van, de most képzelj már el egy 17 éves itteni kölyköt fősulin... bát, a usaben sem sokkal jobb a helyzet:D namindegy :D bocs az offért :D


17/L

2011. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
testileg érettebbek az téy h hamarabb érnek testileg átlagosan!Meg a szociális érzékük is hamarabb kezd el kialakulni de sztem szellemileg nem azok...17/l
2011. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Vedd fel velem a kapcsolatot, és majd megítélem :D 18/f
2011. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ez nem nem függő, hanem környezet tehát vannak érettebb fiúk is lányok is.
2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
2-3 évvel érettebbek úgy átlagban, szerintem.
2011. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!