Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy idősebb lánnyal nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb lánnyal nehezebb összejönni mint egy fiatalabbal, vagy egy velem egykorúval?

Figyelt kérdés
Az illető akire speciel gondolok, egy ismerősöm, akivel kb. 3 hónapja ismerkedtem meg, s a napokban egyre gyakrabban fordult meg a fejemben. Bár rég beszéltük, de akkor is elég jót beszélgettünk de mégis azért tettem fel a kérdést hogy mire számítsak, hogy nehezebb dolgom lesz, vagy a kor nem nehezít a dolgomon?
2009. ápr. 10. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez a lány most idősebb? Mert ez nem írtad meg. Hát idősebb lánnyal talán kicsit nehezebb de nem lehetetlen. Csak a lányok többsége elzárkozik az elöl h fiatalabb barátjuk legyen. De ha nem nagy a korkülönbség és elég érett vagy hozzá akkor nem lehet gond. :D Sok sikert!
2009. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, mert nem mindegy, hogy arról van szó, hogy Te 16 vagy, ő meg 20, vagy arról, hogy Te 21 vagy, ő meg 25. Minél idősebbek vagytok, annál kevésbé számít a korkülönbség. De 1-2 év szerintem tizenévesen se számít annyira. 20 fölött sok lánynak bejön a fiatalabb srác, mert azok kevésbé "machók", és sokszor jobban rajonganak. :) Próbálkozz nyugodtan.
2009. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én 19 vagyok ő pedig 22. Az akkor még nem olyan vészes? :$:)
2009. ápr. 10. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
22 éves koromban 30 éves barátnőm volt. Senki meg nem mondta volna, hogy van köztünk korkülönbség, soha nem volt belőle gond. Sok évig együtt is voltunk.
2009. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, a lényeg lemaradt. Egyáltalán nem nehezebb összejönni egy idősebb lánnyal, ha te is kellőképpen érett vagy ehhez. A te korodban pedig egyáltalán nem számít a 3 év korkülönbség.
2009. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóljon itt egy statisztika:

[link]

Arról árulkodik, hogy többnyire ugyanaz az életkor, vagy mondjuk a pasi idősebb 1-5 évvel.. de ha megnézed van olyan, hogy a lány idősebb.. tehát nem lehetetlen vállalkozás. ;)

2009. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!