Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, h féltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap randiztam egy lánnyal, akivel egy társkereső oldalon ismerkedtem meg. Élőben nagyon csini volt, sőt elragadó, órákon át beszélgettünk és sétáltunk. Pár alkalommal sikerült megnevettetnem is és egy percig sem tűnt úgy a helyzet, h untatnám, vagy hogy terhére lennék. Semmi bajom nincs vele, talán annyi, h ő szeret motorozni, nekem pedig nem jön be ez a sport. Motorozás alatt nem a robogózást érti... Eddig utasként vitte mindig valamelyik ismerőse és amikor a sebességet is hozzá tette, hát majdnem leestem a székről. Egyelőre nincs pénze rá, de szeretne magának venni egy versenymotort ő is. Természetesen nem akarom megtiltani neki (bár én hosszú távon gondolkodom vele), de ugyanakkor nagyon féltem, mert oly könnyen meg lehet sérülni az olyan járműveken. :$ Mondjuk pár hét után csak tegnap találkoztunk először és egyelőre - bár nekem szimpatikus volt - ő nem tudom akar-e folytatást, de azt se mondta, h nem szeretne... Mert a randi jó volt és szerintem bejöttem neki, de már annyiszor alakult így és vagy eltűntek szó nélkül; vagy azt mondták, h oké találkozgassunk még és eltűnt szó nélkül. Sajnos nem egy városban élünk, 60 km van köztünk durván, ami elhanyagolható véleményem szerint, ugyanis autóval egy óra alatt ott voltam (busszal másfél). Este küldtem neki egy sms-t, amikor hazaértem, utána felhívott, h épp most gondolt rám ő is, h sikeresen hazaértem-e. :$


Normális válaszokat várok, előre is köszönöm!


2011. aug. 8. 10:12
 1/6 szamóca.. ***** válasza:
76%
felejtsd el hogy szólsz neki. had motorozzon, úgysem állíthatod meg.
2011. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Azért első randi után egy ilyennel elő állni durva lenne.. Én versenyautózok, lehet, hogy valamivel biztonságosabb, de egy pasi miatt nem hagynám abba.
2011. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
ez lényegében a hobbija. ezt nem tilthatod meg neki. csak figyelmeztetni tudod kedvesen h azért vigyázzon magára...
2011. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
neki ez a hobbija, ez érdekli. én lovagolok, az is elég veszélyes tud lenni, nem álltam volna többet szóba azzal a pasival, aki le akar róla beszélni. szóval hanyagold a témát, ha nem akarod elveszíteni a lányt.
2011. aug. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár hosszú távra tervezel, akár nem, nem tilthatod meg neki. Akkor sem, ha már házasok vagytok, mert ő dönti el, h mit csinál. Amúgy meg, ha jól vezet, akkor nincs semmi baj, megmondhatod neki, h félted, de úgyis azt mondja, majd erre, h ő jól vezet.
2011. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor kiemelném a lényeget az irományomból:

"Természetesen nem akarom megtiltani neki...de ugyanakkor nagyon féltem..."


Ergo nem fogom megkérni se most, se később, h ne csinálja, ha ez a kedvenc szórakozása, meg minden. Majd azért finoman jelzem neki, h vigyázzon magára, h tudja fontos nekem...arra meg, h mit válaszol majd, az az ő dolga. Lehet, h elhesseget, mondván rutinos és bla-bla, de akkor is, akarom, h tudja, h fontos nekem a személye és sz.r lenne nélküle. :$

2011. aug. 8. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!