Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok! Nálatok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Nálatok mit jelent az a válasz, hogy "nem tudom"?

Figyelt kérdés
A lányoktól ha megkérdezzem hogy lenne-e kedve valamihez, vagy hogy lehetne köztünk valami, általában ezt a választ kapom, (és szerintem vannak még páran e téren),hogy "nem tudom!
2011. aug. 4. 20:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

20:54es vok...

Te mit gondolsz tetszel neki? Ha nem tudod el dönteni akkor állj elé és kérdezd meg h érez-e vmit irántad.Ha megint ez a válasza kerólj távol tőle,ne keresd...ekkor rá jön szerintem ,hogy hiányzole neki és ha igen keres...ha nem,legalább nem élsz kétségek között!Bátorság :D

2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, és jött a szokásos duma, hogy szeret velem lenni meg stb, de még nem volt kapcsolata, és nem tudom hogy mi a baja!Félne, vagy mi lehet?
2011. aug. 4. 21:28
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem volt soha senkije? És neked?

De nem érzel semmit vagy nem vetted észre h tetszele neki?

2011. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nekem már volt, és tudja hogy mit érzek iránta, de mindig azt hiszi hogy csak egy lennék neki a sok közül! Pedig rosszul hiszi mert akkor nem egy éve próbálkoznék!
2011. aug. 4. 21:35
 15/24 anonim ***** válasza:

hat igen az biztos h kitarto vagy...valahogy probald kideriteni h ereze vmit irantad.

En lanykent azt tanacsolom h pl kerdezd meg a baratnoit mo h nekik mit mondott rolad ha tetszel neki a baratnoi is batoritanak...

2011. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy nem sok mindent mond nekik rollam!
2011. aug. 4. 21:50
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

hm ...nem tom mit erezhet irantad...

en pl kuldenek egy uzenetet hasonlo szoveggel:


" Csak mondd azt, hogy nem akarsz velem többet beszélni és nem akarod, hogy bármi is legyen köztünk.. és én úgy eltűnök az életedből, hogy arra sem lesz időd, hogy azt mondhasd.. -’Tévedtem.’ "


Kivancsi lennek mit lep ra...

2011. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
majd kipróbálom, de még nem most! Holnap ha minden jól megy találkozunk, és akkor eldől minden!
2011. aug. 4. 22:08
 19/24 anonim ***** válasza:
Oke,sok sikert!És irj,hogy h ment :) Kiváncsi lettem...:)
2011. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Rendben írok! csak annyi kérdésem lenne még, hogy te hol laksz?
2011. aug. 4. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!