Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ha megtetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha megtetszik nektek egy lány és ezt ő is viszonozza, akkor minden nap írtok neki vagy csak néha?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi,de még csak pár hete ismerem.Az egyik fesztiválon minden nap együtt buliztunk.Azóta eltelt 2-3 hét és majdnem minden nap beszéltünk,de volt 1-2 nap mikor abszolut semmit.Nem tudom mi van velem,de én minden egyes percben vele beszélnék,de ő meg van h egész nap nem ír.tudom h ez most hülyeségnek tünik,de én csak meg akarom érteni a pasik logikáját.a lányok is megoszthatják a gondolataikat.Arra lennék kiváncsi h szerintetek mit akar?(hozzá tenném h már a fesztivál előtt is beszéltünk párszor csak akkor még nem éreztem így iránta)
2011. aug. 2. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő meg azt várja hogy te írj neki! :)
2011. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fiúk gyakran várják h a lányok írjanak? mert ezt már többen is mondták.Hogy megváltozott a világ,a fiúknak kell udvarolni,nem a lányoknak szaladni utánuk.:s
2011. aug. 2. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
mi a barátnőmmel csak pár naponta irogatunk, de akkor nagyon tartalmasan :) lehet h azthiszi h nyomulosnak tünne ha tul gyakran irna (15/F) , nyugodtan irj rá te is :)
2011. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szása Petrosevics ***** válasza:
Ha nagyon szeretne beszélgetni úgy is írni fog, szerintem, de azért nem minden fiú egyforma, szal írhatsz neki te is nyugodtan
2011. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát figyu, én egyszer nagyon megszívtam azzal, hogy mindennap ráírtam egy lányra, végül épp emiatt unt meg a csaj, szóval ezzel is csak csínján kell bánni. De tényleg jól esik nekünk,ha a lány ír ránk legalább néhány naponként is.
2011. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, én lány vagyok (23). Szerintem ha csak 2-3 hete ismered, akkor ne is várd el tőle, hogy minden nap jelentkezzen. Ismerkedtek csak egyelőre, még nem jártok! Ennek megfelelően ő ezt ismeretségként kezeli, nem kapcsolatként (de ez nem jelenti azt, hogy nem érdekled!).


Van saját élete is, amit élnie kell, nem csoda, hogy nem ír minden nap.


Szerintem onnantól várhatod, hogy egyre gyakrabban jelentkezzen, végül akár minden nap, ha már volt 4-5 jól sikerült randitok.

Szerintem fokozatosan kell egyre szorosabbá válni a kettőtök kapcsolatának, ha komolyak a szándékai.


De 2-3 hét után ne akard még, hogy naponta keressen.

2011. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó +1.


Én pl néha elvárom hogy rám írjon, ezzel tudatva hogy önkéntelenül is eszébe jutottam, és nem 1 idióta vagyok a 30 msn es ismerőséből aki már megint zaklatja.


Másik hogy van élete, lehet dolgozik, alszik, fáradt stb. Fáradtan én se ülök a gép előtt, inkább alszom.


Nem kell túlzásba esni és rá ragaszkodni, megfojtani, mert annak rossz vége lesz

2011. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le,nem 2-3 hete ismerem,hanem már pár hónapja és mindig beszéltünk ha találkoztunk,csak a fesztivál óta lett úgymond szorosabb a kapcsolatunk és azért idegesített ha nem írt.És köszönöm a válaszokat, írtam neki én is,meg ő is.:) Kiderült h sokat dolgozik,úgy hogy megnyugodtam.
2011. aug. 6. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel chaten nem nagyon szeretünk hossuasan beszélgetni, mert ugy rossz h nincs ott mellettem, de ha sokáig távol vagyunk egymástol akkor igen. Amugy kb. naponta irok neki valami rövidet pl. "hogy vagy?" hogy lássa törődök vele, gondolok rá. Amikor meg együtt vagyunk akkor szinte megállás nélkül beszélünk. :)
2011. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kinguskaah válasza:
Szerintem először próbálj meg vele beszélgetni. Keresd a társaságát.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!