Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akinek még nem a külső számít nagyobb részben, hanem a belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! neked mennyire számít a külső? mindenkinek más tetszik, a szépség relatív. de ha a másik fél nem vonzódik hozzád akkor minden hiába. szerintem ezzel te is így vagy.
2011. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de mindig úgy érzem, mintha minden a lányon múlna, ő döntene felőlünk! Ez igaz vagy csak érzés?
2011. júl. 31. 12:59
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

10:44-es!

"Ha hozzám jönne oda egy lány, lehetne akármilyen csúnya, nem küldeném el, mert hátha megismerem és beleszeretek a személyiségébe."


Ezzel csak az a baj, hogy játszol a lány érzéseivel amíg kedved tartja, aztán ha meguntad, akkor dobod a -hát nincs meg az a szikra szöveggel... Jobb esetben. Még rosszabb esetben meg csak akkor dobod, ha sikerül felcsípned mégis egy szebb példányt.


Nem korrektebb már az elején közölni, hogy bocs de nem tetszel, felesleges bármibe is kezdeni? Ja, hogy amíg nincs más jó lesz, oké, csak legalább közöld vele és akkor majd ő is eszerint lép veled kapcsolatba, vagy nem.

2011. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még ami vicces:

Társkereső honlapon a túlsúlyos és csúnyaarcú, ráadásul öreg hapsik, akik magukat megértő és szeretnivaló embereknek írják le... elvárásaik:

legyél NŐ, csinos, ápolt, vékony de max teltkarcsú, a korról ne is beszéljek. Hát melyik nemnek nem fontos a külső?

2011. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15:53 Elolvastad, amit írtam? Én veletek ellentétben képes vagyok beleszeretni vkinek a személyiségébe, és nemcsak a külsejébe. Tudom h ez egy lány számára elképzelhetetlen, és ti tényleg max játszotok a csúnya fiúk érzéseivel, de attól még mi férfiak nem feltétlenül vagyunk ilyenek.
2011. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igaz, leginkább a lányon múlik. mert "mindig a nő választ!" ezt csak akkor felejtik el ha épp mellényúltak...
2011. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!