Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a bennünk lévő gátakat?

Figyelt kérdés

Tegnap egy ismerős társaságban megláttam egy lányt. NAGYON megtetszett valamiért. (tényleg nagyon, ilyet csak nagyon kevés lány iránt éreztem - első látásra)


Az a probléma, hogy nem igazán merek odamenni hozzá. Tudom, hogy mit kéne mondani, tudom tök jól elbeszélgetnénk, csak van a fejemben egy nehezen leírható érzés, egy gát, ami megakadályozza, hogy egy idegen lányhoz közeledjek.

Tényleg nagyon furcsa. Tudom mit kell csinálni, tudom hogy hogyan, de egyszerűen képtelen vagyok megtenni.

Mit lehet ezzel kezdeni?


2011. júl. 28. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hát, szerezz 1 markológépet, azzal biztos letudod bontani a gátat!:DDD
2011. júl. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
Elhatározás kérdése... csak menj és tedd a dolgod. Aki nem tudja bevállalni a bukás lehetőségét, az sose lesz sikeres!
2011. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél hódot!
2011. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az élet olyan amilyenné tesszük.Mindig is az volt.Mindig is az lesz.


Gondolkodj ezen ;D


Mit veszthetsz és mit nyerhetsz?

2011. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!