Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb randizási helyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb randizási helyek? Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szoba, dvd-zés.
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tengerparti séta este naplementekor egy 5 csillagos szállódánál.
2011. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

étterem a legtöbb embernél bejön

de ezt így nehéz megválaszolni hány éves vagy? mert ha 14éves akkor a vidámparkot tudom még ajánlani

2011. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mozi. közben nem kell beszélgetni, de ha mégis fogtok, közel hajolhattok egymáshoz(közben rágót ajánlok, vagy ilyesmit, mert ki tudja, mit ettél előtte!), esetleg ha tetszel neki, még oda is bújik hozzád, te meg átkarolhatod, utána pedig megvan a közös téma, amíg hazakíséred: milyen volt a film, hogy tetszett neki, mi nem tetszett, stb.:)
2011. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szaúna,vonat klotyó,kocsma,szomszéd kertje,tyúkól, és még sorolhatnám :)
2011. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20 vagyok :). Szeretném elvinni vmi különleges helyre a csajt :D
2011. júl. 27. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én csak különleges helyeket írtam ;)
2011. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vivancs96 válasza:
Háát ha wan arra walamilyen part wagy park nah az aranyos randi helyszín :$ sétálás tókörül.. piknikezés.. napozás :P öhm mozi :$ játszótér 1 olyan ahol nincsenek sokan :) én ezeket szeretem :) 15/L
2011. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én csak 14 éves vagyok,tehát nem biztos,hogy számodra használható választ adok,de azért megpróbálok segíteni.

Szerintem a lány nagyon meglepődne,ha valami olyan helyre vinnéd ami nem szokványos. Például hallottam vmi olyasmiről,hogy mezítlábas park. Tabajdon van,ez csak akkor jó ha a környéken laksz. Vagy augusztusban lesz csillaghullás. De sztem étterem is megteszi. Csak emlékezetessé teheted a vacsit azzal,hogy egy kínai kajáldába,v. egy eldugott teaházba viszed. Esetleg szabadtéri mozi? Közös sport is jó lehet,ha sportos a csaj.

Remélem elfogadható tippeket adtam. :)

2011. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kék Osztriga bár
2011. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!