Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ez még elfogadható husi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez még elfogadható husi?

Figyelt kérdés
Szinte ugyan olyan az alakom mint Szabó Zsófinak. Szóval nőiesebb nem modell alkat. A kérdésem h ez még elmegy? Főleg a karja ami husisabb neki is és nekem is ugyan ilyen..
2011. júl. 22. 23:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a csaj túl vékony komolyan mondom.Ha te is ilyen vagy akkor igazán felszedhetnél pár kilót.

Szerintem te súlyos önértékelési zavarokkal kűzdesz.Tudod te ki a husis a Tóth Gabi az igen,de neki is szép arca van.

22F

2011. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Tyler913 ***** válasza:

Tenyleg komoly onertekelesi zavaraid lehetnek,ha igy nezel ki,es szerinted ez husi.En azt nem ertettem soha,mi a plane abban,ha egy lany cernavekony?Mit szeressek abban,amilye nincs?Hogy a medencecsontja szurja az oldalamat?

Ebredj fel!A fiuk tulnyomo tobbsegenek a noies nok tetszenek.Amig feszesek az idomaid,addig nem vagy husi.

Ja,es amugy nekem kulon bejon,ha egy nonek van hus a karjan es a hatan is,es nem ugy nez ki,mint egy hajlott hatu palcikaember.

2011. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Annyira unalmasak ezek a kérdések mááárrrr......


Honnétz tudjam, hogy ki a Sz.Zsófi..


Nem rólad van szó??


Akkor meg minek a másikról beszélni, nincs két egyforma ember!!!

2011. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

'7:01-es válaszoló vagyok

Hülyeséget írtam Tóth Vera aki a husis:)(látszik mennyire vagyok otthon celeb téren)

2011. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Pont jó. Hibatlan.
2011. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 FirenzeiNemesasszony ***** válasza:
Szánalom vagy...Ne egy anonim oldalon próbálj önbizalmat szerezni.
2011. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!