Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ismeretlen csajt felvettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismeretlen csajt felvettem iwiwről, mivel indítsak, hogy fel tudjam kelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Iwiwen kinéztem egy csajt :D. Ő is arra az egyetemre jár, amire én, kb azt írtam neki, hogy "...érdekes lány lehetsz, szeretnélek megismerni...", erre a válasz: "igen, mindig ez van :)", aztán megadta az msn címét. Kíváncsi vagyok, ti mit mondtok arra, hogy milyen stílussal érdemes nyitni, hogy felkeltsem az érdeklődését, miről szeretnek beszélni annyira a lányok, amiről esetleg én is? Persze nem fogok kamuzni semmit, magamat adom, csak még se azzal akarom kezdeni, mint a szokásos csetes hülyeség (mizu, kor, hol, mi, milyen szinű). Van egy pár ötletem, de hátha valaki mond vmi okosat :)

Azzal kérlek ne gyertek, hogy csak én ismerem magamat, inkább ilyen jó "nyitószövegek" érdekelnének :D. Amúgy a lányt láthatólag érdeklik a művészi, stílusos dolgok :)


2009. ápr. 3. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem indíts azzal h nemrég láttad az egyetemen, érdekel h milyen karra jár, milyen tárgyakat hallgat, és ebből kerekedhet egy jó nagy beszélgetés (az előadók szidása, anekdoták mesélése :D legalábbis ha beszélgetnem kell egy ismeretlennel akkor mindig a kedves analízis tanárunkat dobom be témának és a közös felháborodás egész jól összehoz minket :D). ha szereti a művészi dolgokat később esetleg azt is bedobhatod neki h van egy pl egy kiállítás, amire szívesen elmennél, de egyedül nem szeretsz menni mert akkor nem tudod kivel megvitatni a dolgot :D főleg ha pesten jártok egyetemre akkor lehetőségek tárháza van múzeumok terén :D
2009. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy írd neki hogy "szia", ha nekem egy ismeretlen csaj ilyet írna nem tudnám figyelmen kívül hagyni xd:)
2009. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejönne neki, ha már első alkalommal azt mondanád, hogy szeretnél vele inkább személyesen találkozni, hogy megismerhesd. Az a tapasztalat, hogy tele van a tökük az iwiwen írogatós pasikkal, mert nem lehet róluk tudni igazából semmit, és az intelligensebbje különösen sértőnek találja, ha pusztán a néhány darab profilképe alapján akarják beskatulyázni.
2009. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!