Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ha tetszik egy lány akkor hogyan jelzitek ezt neki?

Figyelt kérdés
arra gondolok pl: hogy sokat nézitek a csajt vagy próbáltok vele beszélgetni? És ilyenkor nem féltek (izgultok) hogy mi lesz? Mert én lány vagyok de ha beszélek egy sráccal mindig izgulok
2011. júl. 21. 11:50
 1/10 bonesmith ***** válasza:

Ez természetes ha még nem volt sok kapcsolatod. :)

Nekem ha egy idegen lány tetszik, először szemezek vele kicsit abból már sok infót le tud vonni az ember, hogy a lány hogyan reagál. Próbálok olyan helyre bulikra menni amin ő is ott lehet, minimális alkohol könnyebbíti a kezdeményezést. Ha ismerős akkor minél több közös programot iktatok be vele és elkezdek olyan témákról beszélni vele ami neki fontos, meghallgatom, elmondom a saját véleményem és várok egy jó alkalomra. :)

2011. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem az egyik osztálytársam tetszik csak nem tudom ő neki mi a véleménye rólam megszólítani meg ilyenek nem merem pedig nyáron már többször is láttam és nem is olyan nagy bunkó mert még köszönt is nem úgy mint a többi fiú az osztályból :)
2011. júl. 21. 12:05
 3/10 bonesmith ***** válasza:

Hát a köszönés önmagában csak annyit jelent, hogy jól nevelt. Nem tudom milyen idős vagy de ha nem szeretnéd leszólítani egyből eszembejutott egy terv:) :

Próbálj vmi kis osztálybulit szervezni vkinek csak lesz mostanába szülinapja névnapja az osztályból ha egy srác iszik akár keveset is sokkal kezdeményezőbb lesz. :)

2011. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kétféle van: -izgul ha a lánnyal van

-sokat beszélget vele,keresi a társaságát

2011. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek az milyen hogy már szeretnék randizni valakivel de egyik fiúnak se jövök be? Nektek mi számít egy csajban pl: a humor külsőben nektek mi az ideális? ha a csaj tök sovány vagy van rajta egy kis hús stb.
2011. júl. 21. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
sok csajt ismerek aki elég szép, de nem birom őket mert vagy ribancok vagy bunkók. ha valamennyire szép, kedves és aranyos az már jó.és ha nagyon szép,kedves,okos az meg a legjobb de ez nagyon ritka :D (a barátnőm is ilyen :D ) szerintem az a nőies ha csaj nem tul vékony de nincs is rajta + , de vannak akik azt szeretik ha van rajta egy kis "husi" :D
2011. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bonesmith ***** válasza:
nálam a legfontosabb hogy kedves legyen egy csaj ha már nem egy toppmodell.. most nem egoizmusból de jó faszinak tartom magam és mások szerint semi vagyok ronda, ennek ellenére feküdtem már le több olyan csajjal is akinek ha csak a külsejét számítanám csak akkor rá se néznék.
2011. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rakkerman ***** válasza:
olyankor fényrakétákat lövök az évbe és meztelenül cimbalmozok, nekem bevállt
2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bonesmith ***** válasza:
hopp eggyel több csak-ot írtam :)
2011. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én általában levizelem a csajt, és így tudja hogy az enyém. :)
2011. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!