Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy rövid hajú csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy rövid hajú csajnak kevesebb esélye van nálatok mint egy hosszú hajúnak?

Figyelt kérdés

Vagy van akinek jobban bejön a rövid haj? Persze nem a fiúsan rövid :) Én le akarom vágatni, csak nem tudom merjem-e.

17/l


2011. júl. 17. 21:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen is tetszene, bár nem sokkal van most hosszabb :)

2011. júl. 17. 22:02
 22/29 anonim ***** válasza:

A hosszú haj nőies, azt üzeni, hogy nő vagy. De vannak nőies rövid frizurák. Én a hosszú hajat imádom, de most mégis ez rövidebb hajú lány tetszik.

1. kép

Ilyen a hajam, mikor megnő, de jobban el szoktam aludni.

Szerintem ez egy semmilyen frizura. Engem inkább taszítana egy lányon.

2. kép

Ez egy sokkal kedvesebb fizura. Tetszik.


35/F

2011. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Szia!

Nekem volt már sok féle frizurám. Volt derékérő hajam, utána lett hátközépig érő, utána kétlépcsős és kb a vállamig ért, aztán elkezdtem növeszteni, de nem jutottam messzire, mert akkor váltottam ilyen Victoria Beckham-esre, csak nekem kétszer ennyi hajam van és sokkal dúsabb -> [link] . 1 évig ilyen volt a hajam, aztán megint úgy döntöttem, hogy elkezdem növeszteni. De megláttam egy reklámot és akkor lett kb. 3-4cm rövid és az égnek volt zselézve, hasonlóan ehhez -> [link] . De már tavaly október óta elkezdtem megint növeszteni. Igaz azt mondták, hogy sokkal jobban áll, mint a hosszú. Azt is mondták, hogy sokkal fiatalabbnak tűnök, mint a Beckham-es frizkóval (akkor 17-18évesnek néztek), de a rövid tüsivel 25-30évesnek néztek, pedig akkor 16 voltam, szóval nem értettem az embereket. Szóval emiatt kezdtem el növeszteni, most már a vállamig ér és csak 22nek néznek :D Egyébként nagyon szerettem a rövidet, semmi gond nem volt vele és sokan dicsérték pasik,csajok egyaránt, többször le is szólítottak az utcán :D Frizurákat nem akarok javasolni, mivel nem tudom, hogy milyen az arc formád stb. De ha gondolod nézd meg Alyssa Milano frizuráit, neki is sok féle volt. Sok sikert az új frizurádhoz ;)

17/L

2011. júl. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

utolsónak köszi, és az utolsó előttinek is ment a zöld kéz :)

igazából nekem is az a legnagyobb bajom, hogy nem tudom milyen haj menne az arcomhoz. kerek fejem van, és általában az ilyen fejekhez kevés haj áll jól :/ de majd megbeszélem a fodrásszal, hátha tud valami olyat csinálni ami jól áll, és persze nem öregít :D

2011. júl. 17. 23:38
 25/29 anonim ***** válasza:

én is hosszabb haj párti vagyok

23f

2011. júl. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nekem először váll alattig érő volt, majd vállamig, utána államig, és most már hátul fel is tudom állítani. Kifejezetten nem állt jól a hosszú haj, hamar be is zsírosodott. Ugyan sokan ellenezték hogy levágassam, de mégis megtettem, és hát én nyertem vele :)

Mindenki szerint sokkal jobb lett, nem értik ők se magukat miért voltak régen ellene. Könnyebb kezelni és nincs benne annyira melegem ezekben a nyári időkben.

Nekem is nagyon kerek arcom van, vágattam bele egy hosszabb frufrut, hogy ne legyen annyira golyó fejem. Azért jól gondold meg mit szeretnél, hirtelen elhatározásból tényleg ne állj neki :)

2011. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 ZsoltiFradi válasza:
Nem:D nem a haj a lényeg:D
2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
mondjuk én csaj vagyok, de csak egy megjegyzés: én pont ezt a képet vittem a fodrászomhoz és nagyon jó lett *-* nagyon leszartam, hogy milyen rövid, csak én jólérezzem magam benne és kész, akinek meg nem tetszik... hát ezz van. szerintem részletkérdés, hogy kinek mi jön be... ízlések és pofonok, csak érezd jól magad a bőrödben, és ne befolyásoljanak :))
2011. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
megcsináltattam azt a hajat, igaz kicsit hosszabb lett mint kellett volna, de imádom :) legközelebb pont megfelelő hosszúságú lesz és jön bele a melír. imádom :))
2011. aug. 3. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!