Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesznek már normális pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesznek már normális pasik?

Figyelt kérdés
annyira nyuszik a mostani pasik hogy az már hihetetlen. egy lány csak arra vár hogy odamenjen hozzá a kiszemelt pasi. de a pasi rá se mer nézni a csajra... erről mi a véleményetek???
2011. júl. 14. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 23:41

Biztos hatalmas nagy élettapasztalatod lehet ennyi idősen, hogy ilyeneket állítasz.

2011. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hát..de lassan annyian rájöttek már erre hjogy szernitem kezdeni fog divatba jönni a férfiasság.
2011. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Na a "kiszemelt pasi"...B@ßĐ az neked kiszemelt. Csinálj valamit te ..mondjuk saját magamból kiindulva jól esne egy jel. de nem túl nagy viszont elég észrevehető. Ha egyszer kiszemelt, akkor megéri rá várni nem?
2011. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Egyébként meg nem tudja hogy ő a kiszemelt...
2011. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha a pasi latja,hogy allandoan visszautasitod,akkor mi a f*sznak meruljon bele kemenyebben?
2011. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

azért ne keverjük a szezont a fazonnal. nem attól normális valaki mert oda mer menni. nem attól lesz valaki normális, hogy bármelyik csajhoz odamegy.

szegény csóró amúgy honnan tudja, hogy ő a kiszemelt? esetleg szemeztél vele vagy rámosolyogtál vagy valami? vagy csak elvárnád, hogy minden pali odamenjen hozzád aki neked tetszik? esetleg taszító jelenség vagy és rossz a kisugárzásod stb...

a 30-dik pofára esés után amikor flörtöl veled a lány és te odamész, majd kiderül, hogy csak szórakozik, unatkozik stb... azután elgondolkodsz hogy odamenjek-e 31-szer is...

a seggeteken ülni és szórakozni a fiúkkal az persze megy.

a videó érdekes, körülbelül ilyenek a lányok, de azért elvárásaik azok vannak.

2011. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért mert úgyis csak elhajtanának! Ha meg nem megyünk oda akkor meg lúzerek vagyunk ennyi! Inkább jobb ha hagyuk az egészet :(
2011. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tevion ***** válasza:
figyelj szerintem vannak mert én is az vagyok az a elvem ha valaki tetszik mond el mert ha nem csak te veszíthetsz. volt egy lány ezért vagyok most szomorú gondolj bele elhívom randira el is jön aztán pedig azt írja hogyha többet akarok barátságnál akkor ne találkozzunk többet ezek után még mit vártok tőlünk??
2011. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!