Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal tegnap és nem értettem de végig vérrel volt tele a nemzőszervem pedig nem is tetszett annyira. sex hiány? Keveset verem?

Figyelt kérdés
.
2011. júl. 13. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tudod, hogy nem lesz lehetőség szexre.. akk randi előtt verd ki sztem :DD
2011. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
azt nem birom felfogni, ha ennyire gyökér vagy, akkor mi az, hogy randizik veled egy lány?
2011. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarul merev volt a péniszed? Felizgultál. Kipakolt cicik, bugyivillantós ülés. Bármi lehet. Akár az is, hogy a farmerod dörzsölte a péniszed, és ezmiatt állt fel. Azt, hogy keveset vered-e, azt neked kell eldöntened, hogy ez neked elég-e vagy sem. Hány éves vagy?
2011. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan Justin Bieber ment a háttérben.
2011. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tehát felállta rudi:D hirtelen nem tudtam mi bajod:D
2011. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csupán elég kemény szexuális vonzalom. Ha lesz következő randi nézd meg hogy viselkedik, ha megint áll akkor tényleg szexhiányod van már nagyon, ha nem akkor csak olyan napod volt vagy nemtudom... De ezzel semmiképp sincs gond.
2011. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!