Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya vagyok és fiút keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagyok és fiút keresek magamnak! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 12:02
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

a szepseg relativ

ne igy fogd fel hogy csunya vagy ... akkor vagy csunya ha csunyanak hiszed magad :)

hidd el egyszer eljon valaki akinek gyonyoru leszel ;)

2011. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a kevésbé csinos lányok sokkal kedvesebbek, figyelmesebbek és kevésbé önzőek, mint szebb külsővel megáldott társaik. Szóval ne keseredj el és egyáltalán nem biztos, hogy nem jössz be a fiúknak. Ha gondolod, szívesen levelezek veled, hogy megmutathassam neked a pozitívumaidat.
2011. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Elárulod hogy hogy hívnak???????
2011. júl. 12. 13:47
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszi =))
2011. júl. 12. 13:59
 25/26 anonim ***** válasza:

Első számú probléma az, hogy lenézed magad. Amíg nem "szeretteted meg magad önmagaddal" (bocsi, a csúnya megfogalmazásért) addig másokkal se fogod tudni... Amíg nem tetszel magadnak, ne várd, hogy másoknak fogsz...

Pedig mindenkiben benne van a szép, és a jó. Csak ki kell hozni magadból. :) Hidd el majd megtalálod azt a fiút, aki azt a szépet fogja meglátni benned, és abba fog beleszeretni. Csak előbb tanuld meg értékelni magad. Te csodálatos vagy, úgy, mint mindenki más. Ugyanannyi szépség van benned, mint mindenkiben!!! (Mindenkit ugyanannyi szépséggel áldott meg az ég) Csak mindenkinek máshol van az a szépség, meg még nem mindenki hozta ki magából azt. (pl: lehet valakinek a külseje gyönyörű, de a belseje már csúnya, éktelen... Neked annál a valakinél sokkal szebb a belsőd. Lehet majd egy fiúnak azért nem fog tetszeni az előző lány, mert neki sokkal inkább szüksége van arra a szépségre ami benned van...)

Az hogy valaki szép, az nem csak a külsejére utal, hanem magára a lényére. Az össze minden vele kapcsolatos dologra.

De te nyilván az arcra értetted: Ha valakinek a külseje nem szép, az gnóm vagy torz. (valószínűleg valamilyen rendellenesség miatt :( ) A többi esetben pedig "ízlések és pofonok" Mindenkinek más a megszokott és más a furcsa. Én imádom X-nek az ízét te pedig el sem bírod képzelni hogy van gusztusom megenni. és fordítva. Van aki nekem gyönyörű, és más arra azt mondja, húú de ronda... :D

A lényeg, hogy szered meg önmagad, és bízz magadban!!


Ja és a kérdésedre válaszolva :) Ott ahol akárki más. ;) Hisz te semmivel nem vagy csúnyább akárkinél. :) Ismerkedj. Mozdulj ki otthonról. ;)

16/L

2011. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Bocsi. Egy-két elírás van benne, de remélem értitek :)
2011. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!