Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak azzal a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal a lánnyal aki minden fiúval teljesen közvetlen (pl*) nem tudom eldönteni hogy jobban érdeklem mint egy egyszerű haver vagy csak nem volt jobb dolga és eljött egyet "bulizni"?

Figyelt kérdés
*ilyenek hogy múltkor találkoztunk (többen) és magával hozott egy csávót akivel ha együtt nevettek akkor összedugták a fejüket. aztán amikor elment a srác rákérdeztem tőle hogy egyébként ő ki kérdeztem hogy a barátod vagy haver esetleg tesó és mondta hogy nem dehogy csak egy haver vagy a másik találkozásunkkor meg tulajdonképp velem kevesebbet törődött mint a haverjával aki szintén csak fiú és szintén csak ő hozta szóval nagyon nagyon nagyon nem értem hogy mit akar mért hoz mindig egy fiút magával azt hiszi hogy bántanám és majd az a srác majd megvédi csak mert ránézésre sem vagyok az a típus jah 16 évesek vagyunk
2009. márc. 30. 20:15
 1/8 anonim válasza:
nem túl jól fogalmaztad meg a kérdésed hosszabbik részét, de szerintem mindenképpen beszélgessetek sokat, és idővel kiderül, hogy érdekled-e vagy sem
2009. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na akkor próbálom jobban összeszedni a gondolataimat

tehát egyszerű testi kontaktusok már kialakultak pl. egy cigit ketten szívtunk el , vízipipát is meg valamin röhögtünk és a vállamat megsimította vagy a kezemet megfogta erről, én arra következtetnék hogy bejövök neki és hogy akar valamit azonban ugyanezek/hasonló kontaktusok más fiukkal is megvannak. közben gondolkodtam és az lenne még a kérdésem hogy milyen egyértelmű jelel tudnám neki megmutatni hogy igenis kell nekem és nem csak mint haver szóval valami erősebb a szokásos 3 puszi elbúcsúzástól

2009. márc. 30. 20:56
 3/8 A kérdező kommentje:
jah és még valami szerintetek az mennyire egyértelmű hogy a közelembe állt kb 20 centire mire lenéztem rá és a szemével nagyon mélyen belenézett a szemembe. legutolján ilyet akkor láttam amikor a régi barátnőmmel jártam és szerettük egymást szóval totális káosz van a fejemben
2009. márc. 30. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megmutatni- a száddal, de nem a lekapásra gondolok :) jobb lenne ha tényleg megbeszélnéd vele.

Azonban nem vagyok benne biztos, hogy nem csak haverkodik veled is- is ilyen vagyok a srácokkal. bár az meg hogy úgy nézett rád...

2009. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz a választ tulajdonképp sikerült megerősítened bennem a bizonytalanságotxD
2009. márc. 31. 14:17
 6/8 anonim válasza:
amit írtál, hogy más fiúkkal is ugyanazokat csinálja mint veled, az ismét nehéz kérdés, valószínüleg ő "ilyen" lány, ismerek én is ilyet, aki ezeket csinálja, és mégsem érez többet barátságnál. szerintem hívd el valahova, moziba, vagy mittudomén hova, ahova csak ketten mentek
2009. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
beszéld meg vele, de ne úgy hogy "járunk?" hanem mondd el hogyan érzel és hogy össze vagy zavarodva és szeretnéd ha tisztáznátok. veszíteni valód nincs, még ha csak barátkozik, az is jobb mint a bizonytalanság, nem?
2009. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de jobb a barátság mint a bizonytalanság de mi van akkor ha ő csak barát akar lenni? nem szeretném hogy én elmondanám neki hogy többet akarok ő meg azt mondja nem akkor az egész kapcsolat szerintem ugrott mert már nem lesz az igazi:(
2009. ápr. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!