Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a közterületek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a közterületek jó helyek ismerkedésre? PL: a Deák tér ott sok csaj van éjszaka!

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 22:35
 1/8 szamóca.. ***** válasza:
100%

most jöttem deákról :D

egyébként lehet, de azért óvatosan, mert baromi idegesítő tud ám lenni mikor valaki odapofátlankodik, és nem veszi ha el van küldve.

2011. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Köztéren való csajozást 2 év börtön büntetéssel büntetik! :D
2011. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez komoly hogy börtön büntetéssel büntetik a köz teren való csajozást ??? :o
2011. júl. 8. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Hülyül. Amúgy meg jó hely.
2011. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, sokat járunk ki Deákra, de részemről ez a csajozós dolog valahogy nem menő :D Sokszor próbálkoztak már, de általában idegesítőek :S Szóval egy jó tanács: ne nyomulj ;) Egyébként ja, este mindenképp jó hely ismerkedésre :D
2011. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nos összefoglalva.Titeket,lányokat nem jó társkereső vagy közösségi oldalon,szórakozóhelyen,utcán,bevásárlóközpontokba és ehhez hasonló helyeken,közterületeken akár este vagy nappal és még sorolhatnám.Akkor,ti nők mi a büdös francot csodálkoztok,hogy egyre kevesebb férfi próbálja az ismerkedést és félnek a visszautasítástól,ha nektek sehol sem jó,mi?Áruljátok már el akkor,hogy egy srác milyen szituációban,helyen vagy egyáltalán leszólíthat-e titeket,mert nem hinném,hogy ennyi lúzer srác van és azt sem,hogy ennyi csúnya is egyben.Mert ti nők így átlagban sem vagytok annyira szépek,sőt... tudom,hogy nem ezen múlik,de azért ez elég frusztráló érzés,hogy akkor milyen módszerrel lehet titeket "becserkészni" ismeretlenül,mert ugyebár nem minden srácnak van több tucat lányismerőse v lányhaverja?Ezt most ki kellett magamból adnom.
2011. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca.. ***** válasza:
46%

"Nos összefoglalva.Titeket,lányokat nem jó társkereső vagy közösségi oldalon,szórakozóhelyen,utcán,bevásárlóközpontokba és ehhez hasonló helyeken,közterületeken akár este vagy nappal és még sorolhatnám"


de csak ha ronda vagy, vagy nagyon sz*r a dumád.

egyéként ha jól nézel ki és jófej is vagy mellé, akkor akárhol jössz doa szívesen látunk.

2011. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ezt buktam
2011. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!