Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez rossz ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rossz ötlet?

Figyelt kérdés
Már elég régóta beszélek egy sráccal msnen, de még nem találkoztunk. Akarnánk, de nagyon messze lakunk egymástól, ő pedig azt mondja, hogy nincs az utazásra pénze. Szóval úgy gondoltam, hogy én fogok leutazni hozzá. Ez nem hülye ötlet, hogy a lány utazik a fiúhoz? Lányok nektek volna merszetek leutazni?
2011. júl. 7. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem mennék el egy szinte idegen pasihoz egy idegen városba. Ha esetleg lakik arra valami rokonod vagy barátod, akkor hozzá menj, és mellékesen találkozz a pasival.
2011. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stojkovic ***** válasza:
Az is lehet, hogy ő a helyi darabolós gyilkos és még hazai pályán is lenne. Elsőre nem ajánlott neked menni. Persze az is lehet, hogy rendes gyerek. De ezt nem tudhatod látatlanban.
2011. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Biasa ***** válasza:
A barátnőm is msn-en ismerkedett meg a szerelmével. A lány utazott először hozzá, s azóta is tart a viszony. Szerintem nem gáz, hogy te utazol elsőnek (főleg a mai világban:)).Tégy meg viszont óvintézkedéseket, pl: add meg a fiú címét és telefonszámát anyudéknak, csörögjenek rád, hogy s mint vagy.
2011. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!