Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kicsi a nyelvem. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi a nyelvem. Így hogy lehet csókolózni?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam sosem.
2011. júl. 4. 22:16
1 2
 11/20 anonim válasza:
óriási nagy probléma :O:O:O így nem tudod a végbelén kinyújtani :O:O:O:|
2011. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
kis nyelvel "Kisnyelves" csók. Szerintem minőségi hátránya nem lesz. :D
2011. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

hülyeség várni a szerelemig, ki kell élned magad amíg fiatal vagy! Az igazit inkább később keresd, mert csak rosszul fog elsülni.


Egyébként a kis nyelvvel nincs semmi gond, a nagy nyelv viszont zavaró lehet a másik félnek, meg akár neked is. Nekem például elég nagy nyelvem van (nem annyira hosszú, de nagy a felülete, mint egy lapulevélnek), és már volt olyan csaj, aki azt mondta, hogy alig fért el a saját nyelve a szájában. Érdekes mondat volt, mondtam neki, hogy addig tegye a nyelvét az én számba :D Azzal a lánnyal nem igazán csókolóztunk utána nyelvesen, mert ha neki kellemetlen, vagy furcsa, akkor nem erőltetem. Egyébként is jobb a nem nyelves csók ha szenvedélyesen csinálják.

2011. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 avieholic ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak! Ne várj a szerelemig, éld ki magad! Manapság az a divat, ha fiatalon jól szétkurvulod magad. Aztán miután végigment rajtad a fél város, bíztass más tinilányokat is, hogy ők is menjenek el minimum minden második fiúval!


Szánalmasan szar világ, ahol nem csak hogy 14 éves csajok vannak, akiket megkúrt a fél ország, de olyan nyomorult idióták is vannak, akik az épeszű tiniket is arra bíztatják, hogy kurvuljanak, mert így kell.


Na mindegy, remélem a kérdés írójának lesz annyi józan esze, hogy ne hallgasson az ilyen gyökerekre...

2011. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

21:49

Minden tiszteletem a tiéd!!!!

ment a zöld!

2011. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Bárki bármit mond, nekem szerelemre van szükségem, ott, és akkor amikor jön. :)
2011. júl. 8. 23:54
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha zavar a kis nyelv, beszélj szájsebésszel. Bemész az SZTK-ba, elérzéstelenítik a nyelved, és felvágják a nyelvgátat. Olyan hosszú lesz a nyelved, hogy az orrod közepéig felér.
2011. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

avieholic


Nem azt írtam, hogy kúrassa szét magát, hanem azt, hogy ne cövekeljen le már most egy pasinál. Kellenek a tapasztalatok a jóból, és rosszból is. Gondolom neked sem egy csajod/pasid volt, akibe nem voltál igazán szerelmes (itt nem érdekkapcsolatra gondolok). Ha majd később jön rá az, hogy milyen lehet mással, milyen lehet bulizni, és szabadon, kötöttségen nélkül szeretkezni (mert egyéjszakás kaland is kell az embernek), akkor abból csak megcsalás lesz, ha pedig ne tálán tán már házas, akkor válás. Ezt akartam kifejezni, nem pedig azt, hogy feküdjön le fűvel fával. Persze egyszerűbb felületesen a rosszat meglátni, mint kicsit használni az agyadat, és a lényegi részét átlátni.

2011. júl. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 avieholic ***** válasza:

Én nem használom az agyam? Nos akkor nézzük. Szép, hogy te nem azt mondod, hogy kúrassa szét magát mindenkivel, hanem azt, hogy ne cövekeljen le egy pasinál, kísérletezzen másokkal, legyen több -szexuális- kalandja. Nálam egy ugyanaz, csak te szép köntösbe bújtattad ugyanazt.


Annyira szeretem, mikor valaki nem veszi észre magát. Csak azért, mert körítve fogalmaznak az emberek, azt hiszik, hogy védekezhetnek azzal, hogy nem azt mondták, mikor valaki nyersen leírja. Sajnálom, de túl sok ilyennel találkoztam már. Én olvasok a sorok között, és nem érdekel, hogy milyen nevetséges módon akarod kimagyarázni magad.


Tudom, hogy divatos elképzelés az, hogy fiatalon ki kell élni magad, csakhogy ez hülyeség. És egy 15 éves csajnak ezt tanácsolni meg még nagyobb. Kapja elég irányból, hogy ez a király, aki nem ezt teszi, az hülye. Mostmár azt is megkapja, hogy szar lesz az élete, meg fogja csalni a párját, elégedetlen lesz, meg mittudomén. Oltári általánosítás. Azért mert X meg Y a nagy szerelemre várt, aztán rájött, hogy neki a szex igazából jobban bejön mint a szerelem, még nem jelenti azt, hogy mindenki rá fog jönni. Én sem jöttem rá például, hogy nálam így lenne, pedig nem volt sok csajom.


A megfelelő tanács egy tininek, hogy éljen úgy, ahogy szeretne, keresse amire úgy érzi, hogy vágyik, majd idővel kiderül, hogy igaza volt-e. Az nem helyes tanács, hogy ne a szerelemre várjon, hanem kúrassa szét magát mindenkivel (bocsi, keresse a kalandokat, ne horgonyozzon le egy pasinál, blablabla), mert akkor lesz majd neki jó később. De az sem helyes tanács, hogy jaja várjál csak a szerelemre. Mint mondtam a helyes az, hogy tegye azt, amire úgy érzi, hogy vágyik. Ha ez az, hogy szétkúrják (bocs, több különböző szexuális partnere legyen), akkor azt, ha az, hogy a szerelmet várja, akkor azt. Nem kell hallgatni a húdeokosokra, akik tudják, hogy csak egy út van ami jó, a másik az meg szar.

2011. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
avieholic sem ma kezdte :DD hehe
2011. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!