Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne sértsem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Már háromszor találkoztunk a lánnyal, sétáltunk csókolóztunk...Akkor nagyon jó volt...De most nem érzem azt, hogy hiányozni sőt szinte semmit sem szeretnék tőle nem tudom miért de így van...

És hát ő belém van zúgva de én nem szeretném őt? mit tegyek?


2011. júl. 4. 20:23
 1/10 Moszuke ***** válasza:
használd ki vagy légy őszinte.
2011. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
velem is ezt csinálták, csak fiú vagyok...2 napig nem tértem magamhoz...dehát ha te nem szereted..de csak finoman.
2011. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem pont ezt csinálták egyszer (lány vok) az illető nem akart semmit csak úgy gondolta, hogy jó a másikkal szórakozni, ebben az esetben jobb megmondani az igazat inkább ,mint hogy játszani a másik érzéseivel.
2011. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: azóta van valakid?
2011. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy mond el neki, hiszen nem szép dolog mások érzéseivel játszani vagy hitegetni. Persze ha beléd van zúgva biztos fájni fog neki, de ha egy kicsit is logikusan gondolkodik, akkor értékelni fogja az őszinteségedet.
2011. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azóta nincs
2011. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ugyanezt csinálta velem egy srác:(

1 éve történt de máig nem tudtam kiverni a fejemből teljesen...azóta imádom a göndör hajat...

2011. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már kivertem a fejemből, muszáj volt és örülök neki h sikerült
2011. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:56


lenne kedved ismerkedni?:) küldj egy levelet.

2011. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt mondd el neki úgy ahogy leírtad
2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!