Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék kezdeményezőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kezdeményezőbb? 20/L

Figyelt kérdés

Azok akik velem próbálnak flörtölni, valalahogy nem az eseteim.

Vannak akik tetszenek, de félek odamenni és megszólítani őket.

Hogyan lehet ezen vátoztatni?


2011. júl. 3. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül odamenni.

De van sok jó módszer, én is olyan avgyok mint te csak fiúban, én simán oda merek menni bárkihez, de csak annyira, hogy megkérdezzem az időt vagy hogy mi merre van, de úgy hogy kimutassam, hogy tetszik nekem úgy már nem.

Először próbáld ki, hogy odamész bárkihez, lehet lány is és megkérdezed az időt vagy hogy mi merre van a városban, és akkor látod, hogy barátságos és segít neked, ettől megjön az önbizalmad, és ha több ilyet csinálsz akkor már olyanhoz is oda mersz menni aki tetszik és először csak beszélgettek mint ha a barátnőddel beszélnél aztán majd alakul és ott a lehetőség hogy léphet ő is.

Vagy flörtölj, pl. rád biztos buknak a lányok, avgy a barátnőd biztos szeret -nincs barátnőm:D ez is tipikus.Vagy dicsérd meg valamiét.Nem nehéz.

21f

2011. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első TÖKÉLETES választ adott. :D
2011. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tükör előtt gyakorolj, képzeld magad szituációkba
2011. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!