Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha a csaj lép először?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a csaj lép először?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy van egy srác aki nagyon bejön..és mondjam el neki hogy tetszik vagy várjak míg ő lép..de ha addig lesz csaja? nagyon gáz lenne ha én lépnék először? :S
2011. jún. 30. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Húh. Nem gáz, csak akkor, nem bisztos hogy tényleg kellessz neki! Mert lehet hogy így csak kihasznál ... Próbálld meg apró jelekkel tudatni vele hogy tetszik neked! Pl. Nagyon tetszett ma a hajad. Melyik fodrászhoz jársz ? ;) Ilyesmiket :) Egy pasi után SOHA ne fuss! Legyen annyi büszkeség benned! :) Sok szerencsét!
2011. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

fu de jo ma a hajad? és ha 1hete már levágatta haját?:D

amúgymeg lépj te. nemértem mér kell várni arra h egy pasi lépjen ha bele szerettél vagy valami akkor ottvan tessék lehet lépni, mert ő lehet h nem mer. nem jeleket kell küldeni neki nem a hadseregnél vagy.

2011. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen gáz. Az első lépés az ő dolga, nem a tiéd!
2011. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22:15 -vagyok és szerintem is nagyon gáz! légy már annyira büszke hogy nem mondassz neki ilyet! Ez a pasi dolga.
2011. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mér hiszitek azt, hogy a pasik biztosan lépnek?
2011. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Szerintem nem gáz ha te lépsz először, ráadásul még a figyelmét is jobban felkeltheted. De ne támadd le, mert az rosszul is elsülhet.
2011. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

22:20 vagyok:

Ha tetszenél a fiúnak, már biztos lépett volna.. És igen, az a pasik dolga, és elvárjuk tőlük, legyen már bennük ennyi férfiasság, csak ne a csaj szedje fel őket:)) !

2011. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De amúgy lehet későn szólok...a srácnak még nem volt csaja.. :S
2011. jún. 30. 22:29
 9/21 anonim ***** válasza:
mér a férfiak felszedik a nőket? szerintem az első lépés nem nemtől függ, csak azt nem tudom megérteni mért várjátok el a férfiaktól ezt. ugyanúgy oda tudtok ti is menni, nincs ebben semmi érdekes.
2011. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a férfi, legyen férfi! és szerintem is nekik kell megtenni az első lépést. Nehogy már anyuci csinálja ezt is helyettetek!
2011. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!