Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak! Nektek ez bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak! Nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
Ismerősötök vagy eggy helyes fiú úgy szólít le hogy szeretne jobban meg ismerni mert neki nagyon szimpatikus vagy
2011. jún. 30. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még jó hogy bejön.. ha nekem is bejön a srác akk igen-t mondok, ha meg nem akk nem....
2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bejön, de az "eggy" 2 gy-vel már nem annyira.
2011. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
perszehogy, csak növeli az egomat és akár még vki komolyabb is kialakulhatna :)
2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy bejön
2011. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocs a helyes írásom nem a legjobb de nem ez a lényeg az hogy ez jobb mint a bunkózás :)

még annyit hogy az utcán szeretek lányokkal szemezni és néhányan ugyan úgy szemeznek velem akk.oda mehetek?

2011. jún. 30. 21:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél oda valakihez? Bátraké a szerencse :)
2011. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom,csak akkor jön be a csajoknak ez az odamegyek és megszólítom dolog,ha helyes csávó megy oda, a csúnyák ne is próbálkozzanak. Persze neten, fórumokon mindegyik azt irja,hogy neki a belső a fontos,csak ép az életben nem így van. Ez az emberi faj egy képmutató semmi. Semmi ez,nem faj.
2011. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igaza van! Lány vagyok és nyilván csak akkor lenne esélye ha helyes. Sajnos tényleg ez az igazság
2011. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tessék,megmondtam,csak már azt kellene tudni,hogy akkor miért mondja sok nő ,hogy nekik nem fontos annyira a külső.Persze ez sok férfira is vonatkozik. Nem értem én ezt az egészet.
2011. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert képmutatóak vagyunk. Sajnos ez van
2011. júl. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!