Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki 21 éves, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki 21 éves, én 16 vagyok. Ha meglát állandóan néz, de nem olyan átlagosan hanem nagyon, sokat szoktunk szemezni,de még nem beszélgettünk soha. Igazából mit szeretne?

Figyelt kérdés
Párszor volt olyan, h előre engedett a liftnél én megköszöntem ő meg nagyon szép hangon hatalmas mosollyal mondta, h szívesen. vagy volt még egy példa kajáltunk a barátnőimmel ő meg pont arra jött és mondta, h jó étvágyat, meg rengeteg ilyen apró jel van. de akkor mért nem lép? köszönhetne vagy vmi... én nem kezdeményezhetek... vagy mégis? vagy hogy? Segítsetek!
2009. márc. 25. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az tuti h bejössz neki, de 21 évesen már lehetne annyira érett h kezdeményezzen :| ha mégse teszi, akkor te is megteheted az első lépést... mondod h párszor már beszéltetek de csak ilyen udvarias formulákat. mi lenne ha mikor legközelebb találkoztok valahol melléállnál és szimplán megkérdeznéd hogy hogy vagy? :)
2009. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"de 21 évesen már lehetne annyira érett h kezdeményezzen" Ez aranyos volt. Igazából sok srác nagyon szégyellős meg félős ilyen szempontból. :D Tudom, mert párom is ennyi idős volt, mikor megismertem, ő sem mert kezdeményezni. :) Én is csak nehezen mertem, de jó lett. :P
2009. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és, h kezdeményeztél? vagy hogy zajlott? :)
2009. márc. 25. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem azért,hogy lemondjaka,de látod,h neked is és a többi lánynak is (aki ilyen helyzetben van)mekkora gondot jelent az 1. lépés.Ne gondold,h a pasiknál más a helyzet.

Gondolom a srác attól fél,h elutasítod,de neked nem kell ettől félni,hiszen tudod,h bejösz a srácank,tehát könnyű dolgod van.Mondjuk ha találkoztok mosolyogj rá és szemezz vele,ezek után ő is tudni fogja,h van esélye nálad és nem lessz félős.Ha meg ezek után sem teszi meg az első lépést,akkor te jösz.

2009. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!