Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki beszélgetne, és menne el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki beszélgetne, és menne el sétálni egy vak sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 23:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én is szívesen sétálnék egy vak sráccal, főleg ha még szimpi is :) Amúgy meg szerintem sokat tanulhatnék tőle, megkérdezném, hogy neki milyen a világszemlélete, miként érzékeli a dolgokat. Mert ha az egyik érzékszervünk kiesik, azzal együtt a többi felerősödik. Én nagyon kíváncsi lennék a beszámolójára :)
2011. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Én ilyen sétáló partnert keresek csak lányba.
2011. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
személyiségétől függene, nem számít lát e:) 15/L
2011. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
bár ne lennék vak, sajnos az vagyok, Igen,elolvasom, van erre egy programom, amii elmondja a képernyőn megjelenő szöveget. Hát itt 1-2 ember aztán nagyon túl lehet iskolázva, na hát mostmár érzékelhető miért tartunk ott ahol tartunk. Aki a taygetos-al kapcsolatos válaszát írta, az eláshatja magát szerintem, ha így vélekedik, és ilyen előítélete van
2011. júl. 10. 00:22
 25/30 anonim ***** válasza:

Imádnám a srácot! Annyi de annyi kérdésem lenne hozzá (hogy tud elképzelni valamit, pl a színeket). Egy ilyen srác biztos tiszta szívéből szeretne, és nem csak "lyukra menne". Ez nálam nem hátrány, viszont ha mondjuk lába nem lenne, bevallom és most tartsatok bunkónak, akkor nem jönnék vele össze.

16/l

2011. júl. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hát én válaszolok szívesen az ezzel kapcsolatos kérdésekre
2011. júl. 10. 00:45
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, elgondolkodtatott a kérdésed. :)

De persze csak mert tovább gondoltam; ez már végül is olyan, mint egy randevú, ugye?

Barátként nagyon szívesen elmennék egy vak fiúval sétálni és beszélgetni, úgy tekintek rájuk, mint normális emberekre.

Hogy páromnak elfogadnék-e így valakit, az más kérdés, mert elég unfairnek érezném, hogy én látok az illető meg nem, nem vagyok benne biztos, hogy elfogadnám így ezt a kapcsolatot. Meg egyébként is, furinak érezném az egészet (lehet hogy csak azért gondolom így, mert nem volt még egy vak ismerősöm se.) De tudjátok hogy van ez... a szerelem erős kapocs. :)

2011. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Tényleg? *.* Hogy tudod elképzelni a fejedben a tárgyakat? És a színekkel hogy vagy? El tudod képzelni? És este az eget mikor fent vannak a csillagok? Gondolom már mondták, azt hogy tudod elképzelni? Hallottam már olyanról is hogy volt egy vak lány, megműtötték és látott, de nagyot csalódott, nem tetszett neki a világ. Ha lenne lehetőséged neked is egy ilyen műtétre, megcsinálnád? Mit gondolsz te nem csalódnál a világban?

Bocs a sok hülye kérdésért, egy kicsit megindult a fantáziám. Ha hülyeségeket kérdeztem ugass le nyugodtan.

2011. júl. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Tajgetoszos arc vagyok. Nem igazán értem miért írtad ezt. Én nem mondtam semmi rosszat, nincsenek előítéleteim, és nincs semmi bajom a vakokkal. Én csak egy tényt mondtam, mert nem értettem miért mondtad hogy a "mai világban" már elítélnek titeket.


Ha megbántottalak, na haragudj de hát tényleg ez az igazság :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak én nem tudom elképzelni hogy összejöjjek egy vak lánnyal. De hát ez nem ezen múlik. Ha fülig szerelmes lennék belé, hát valószínűleg még a szemeimet is neki adnám. Úgyhogy részemről minden csak a kémián múlik.


Te így születtél vagy elvesztetted a látásod?

2011. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled el a női testet?
2011. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!