Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen bókokat szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bókokat szeretnek hallani a nők?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy mik azok a bókok, amiket a nők igazán értékelnek.
2009. márc. 25. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bármi amit egy váratlan pillanatban mondanak jól tud esni akármelyik nőnek...példát nem tok mondani...de nekem volt egy barátnőm egyszer mondtam neki tök egyszerüen és váratlanul hogy "olyan szép vagy" hát tök odáig volt meg vissza ugyanis soha egy pasi sem mondta neki eddíg hogy szép...szóval biztos vannak ilyen praktikák hogy mi az ami mindíg jól esik egy nőnek...24/f
2009. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a külsőre lehet bókot mondani, hanem arra is ha valamit jól csinál. De általánosan jól tud esni, ha megdicsérik a frizurát, ruhát, a hangját, a kedvességét, a szépségét. De az őszinteség mindenképp fontos!
2009. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is jobb, ha nem hazudozol, mert azon sok nő átlát.

Amelett, hogy "Szép vagy", "Gyönyörű szemed van", "jól áll ez a ruha" jól tud esni- legalábbis nekem- ha az eszét vagy a tetteid értékeled. Én például egy "olyan okos vagy"-tól nagyon boldog szoktam lenni.

2009. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia!Én szeretem ha megdicsérik h milyen csinos vagyok és hogy a hajam milyen jó meg a sminkem!De eddig az volt a legjobb amikor azt mondták h értelmesebb vagyok mint a többi leányzó!:)
2009. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kulonleges vagy!

Olyan szepnek lat a szemem!

Milyen barsonyos a borod!

Olyan vagy mint egy baba!

Ritka hogy ilyen okos lannyal talakozzak!

Mennyi mindenhez hozza tudsz szolni?!

Belemszursz a tekinteteddel!

Szep a kezed/hajad/szad/orrod/fuled/stb....!

Olyan oszinte a szemed!

Nagyon jol all/illik hozzad ez a ..... neked!

Jo az izlesed!


Reggelig lehet irogatni, de mar almos vagyok...

2009. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a legemlekezetesebb, amikor azt mondta valaki, hogy meg kene tanitsam a taxist vezetni, mert azt hittek, hogy nem ernek be mar munkaba olyan gazul vezetett a hapsi taxis letere.

Szoval a tudasomat dicsertek. Ez mindig bejon, de egy kicsit el is bizonytaanithat, ha ugy erzem tulzas.

2009. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!