Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi? Szerintetek elmennyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi? Szerintetek elmennyek vele randizni, ranid hely ötletek? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy társkeresőn ismerkedtem emg úgy egy éve, nagyon jól megismertem, de még sohasem találkozunk, most viszont pestre jön és felajánlotta hogy találkozzunk, szerintetek elmennyek vele? Este szeretnénk találkozni, mert én akkor érek rá. Én 18 vagyok ő 28.

Mondanátok esti romantikus randi helyeket?


2011. jún. 17. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

vigyázz a netes pasikkal/csajokkal...

menjetek pubba, valami nyugis beülős helyre, kávézóba /ez nagyon nyugis, lehet beszélgetni, vizipipázni is/ vagy séta a dunaparton az nagyon szép estefelé. :)

2011. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem könyvtár lenne a legjobb... Olyan romantikus tud lenni a helyesírási szótáras polc elött egymás karjaiban...
2011. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetro ***** válasza:

hát szerintem előtte nézd meg ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=k9J3fBSpXwc

2011. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első párommal netes ismerkedtem meg 3évig voltunk együtt... de tényleg vigyázz!!! Keressetek nyilvános helyet (pl. menjetek el pizzázni, ahol egy sarokba be tudtok húzódni) de vmi kietlen helyre ne menj el vele.
2011. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy éve? Nem valószínű, hogy komoly dolgot várhatsz tőle, ha ennyire ráért találkozni veled.
2011. jún. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!