Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, de most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, de most mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon szeretek, ezt Ő is tudja. Most jelenleg nincs barátja, de volt. Mondtam neki, hogy szeretem, de ő csak azt válaszolta, hogy "Ő is szeret, nagyon, de csak barátként" - Tudom, hogy itt vége lenne a történetnek, de amióta szakított azzal a Fiúval, azóta úgy... többet beszélgetünk. Nincs az a: "Szia. - Szia. | Mizu? - Semmi." Annyit kell még tudni a történetről, hogy haverom anyjának a barátnőjének a Lánya. Szóval.. Így mindig együtt bulizunk, meg ha úgy van, akkor náluk is szoktam lenni... Lehet, hogy ez miatt? - "Túlságos családi ismeretség" :/ nem tudom.. - Szóval mostanában többet beszélgetünk, és így valahogy jobban kötődik hozzám. Ezt veszem észre. "Ha épp nem vagyok ott, ahol Ő van, akkor mindig megkérdi, hogy Én merre lehetek | Ha úgy van, hogy megy valahova, akkor megkérdi, hogy Én nem megyek-e." Fura. Ez eddig nem így volt. Minden azóta van így, amióta szakított a régi Barátjával.


Haverok mondják, hogy smároljam le az egyik bulin. De nem merem.. Több ok miatt. Egy: Még nem csókolóztam.. Kettő: Mivel mondta, hogy "csak nagyon jó barátság" nem tudom mit szólna. Nem akarom elveszíteni emiatt.


Ötletek?


2011. jún. 17. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

TE csak egy jó barát vagy. Ajaj ez már nem jó!


Hidd el, ha már barátnak könyvelt el téged, akkor az nagy eséllyel az is marad.

2011. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De. Nem értem. Olyan érdekes: folyamatosan néz a szemembe.. Mintha akarna valamit. - nem tudom most mi legyen... :/
2011. jún. 17. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Miközben olvastam a kérdésed, nekem is egyből az ugrott be, mint haverjaidnak. Smárold le! :D Ha pedig nem mered, bizonyos helyzetből, szituációból gyűjthetsz bátorságot.


Ha már úgy is sokat vagy vele és közvetlen akkor invitáld egy bizalmi játékra, amiben úgy is benne lesz. Pl.: Szembe állsz vele, megfogod a két kezét és kéred, hogy csukja be szemét. Majd megkérded, hogy mondja el mit érez ilyenkor mikor épp fogod a kezét. Majd elkezdesz közeledni felé további szituációkat felállítani és hasonló 1-2 kérdést feltenni érzelmekkel kapcsolatban. Helyzetből adódóan adni fogja magát az a bizonyos csók is. :)


Ha valóban úgy érzed, hogy nagyon közeli a kapcsolatotok, akkor pedig szerintem nincs veszteni valód. Mivel már amúgy is elmondtad mit érzel iránta és továbbra is barátkoztok mintha semmi se történt volna. Szóval 1 próbát megér az a csók. :)

2011. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!