Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hányadik randin csókolóznak először a párok?

Figyelt kérdés

Eddig 1 randin vagyunk túl, ő akarta volna a csókot, de én az arcára adtam puszit..de a következőn már biztosan lesz:)

Én nem akarok sietni.

Nem vagyunk már tizenévesek és 20 év van köztünk.


2011. jún. 14. 16:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10:08

Hogy érted, hogy az első csók egy szempont, ami alapján válogatunk? Mit szűrünk le/ki vele? Ez érdekes, kiváncsi lennék rá!!!!


Egyébként a történetemre visszatérve, azóta voltak randijaink és voltak csókok is, szenvedélyesek, vagy éppen finoman gyengédek sok kis puszival... nagyon jó:)))

2011. jún. 18. 11:33
 12/26 Renáta1991 válasza:
Hát én már első randin smároltam az illetővel aki ma már a pasim,és nagyon jó volt. :) Igaz utána elég sokat randizgattunk,és azokon a randikon is smároltunk :)
2011. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nah ezt a csók-dolgot én úgy értettem, hogy egyrészt (és most csak maradjunk csak nálad, mert a másik félt ugyebár nem ismerjük, az egyéniségét se) te is eltudod dönteni, hogy az illetőt megcsokólnád-e, vagy sem. Már biztos jelent valamit az is, ha igen. Ez egy ilyen 6. érzékes dolog, belül megszólal valami, hogy "igen", vagy "nem". És magában a csókban is van valami. Sőt. Nem is csak a csókban. Hanem már a "csók előjátékában" is! (Ahogy a szemedbe néz, ahogy közelít, stb.) A csók meg magáért beszél, a csókolás módja is elárulhat valamit az emberről, gondolkozzunk szélsőségben, ha lerohan szinte a csókjával, az első randi/első csók esetében nem egy jó jel, de persze embere válogatja, ez az én véleményem, ezt te vagy így gondolod, vagy nem, biztos lenne, aki azt mondaná, hogy ez hülyeség.


"Végszónak" pedig annyit mondanék, hogy hidd el, egy 45 éves emberkének tényleg nem jelent sokat a csók. Szerintem csak akkor csókolj "vissza", ha úgy érzed, hogy szimpatikus az ember annyira, hogy "megérdemli". Neki talán kb. édesmind1, de számodra legyen ez a jele annak, hogy látsz jövőt a kapcsolatban. Szerintem :).

2011. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Pedig ő az aki szinte állandóan csókolózna, kb. 20 méterenként:) akkor mit jelent neki? felizgatja?

Van, hogy pici puszikat ad végig az arcomra mindenhova.

Vagy csak belepuszil a tenyerembe apró leheletnyit.

Ez is izgatja?

2011. jún. 18. 16:36
 15/26 A kérdező kommentje:
Persze hogy vonzónak találom, máskülönben nem is bírnám hogy bejön az intim szférámba, nemhogy mást is... Jó az illata és már én is akarom a csókjait.
2011. jún. 18. 16:38
 16/26 anonim ***** válasza:

Hát a "20 méterenkénti" csók olyan "érdekes". A puszilgatás nem "para", én is szeretek puszilkodni, még neten való beszélgetés közben is "küldtem" (ez az akkori csajomnak kifejezetten tetszett, ő 21 volt), szal ez pipa az én "értékrendem szerint" :D.

Ha te is akarod a csókjait, akkor meg nincs gond, nagyon helyes :).


Ám azért kérdeznék egy olyat, ami ált.-ban ilyenkor szóba kerül, merthát a 20 év mégiscsak 20 év...Hogy a pénz ugye nem szól bele, tehát egyikőtöknek sincs oka a másikat a pénzéért szeretni?

2011. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

17:05

Esetleg priviben?

2011. jún. 18. 17:28
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem jó :).
2011. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
ment:)
2011. jún. 18. 17:50
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor a továbbiakat/többit majd mailben :).
2011. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!