Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ebből? Lehet kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből? Lehet kapcsolat? Mit tegyek ebben az esetben? Van eséjem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit ismerek egy eve és majdnem azota baratok vagyunk. Az a baj h nekem ez kezd atmenni valami masba kb 2 hete. Ezert csinaltam ijenektet h foztem neki, megleptem fagyival, kerestem a társaságát. És kaptam egy levelet tolle amiben leirta h mennyire jó barát vagyok és mijen fontos vagyok neki és hogy nem akar elvesziteni.

Siman csokojam meg vagy mondjam el neki h mi van, vagy várjak.


2011. jún. 13. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
tisztán és érthetően leírta, hogy mennyire jó barát vagy, és hogy nem akar elveszíteni. ne csókold meg!!! megijesztenéd és még barátilag is elveszítenéd.. mondd el neki amit érzel!
2011. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy esetleg várj.. amíg felőle is kapsz ilyesfajta visszajelzéseket. :) ..1. voltam
2011. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a lány nem tett semmi arra utaló jelet, hogy bejössz nála?
2011. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A stílusotok megegyezik? (utolsó voltam)
2011. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a stilusunk meg egzezik mer sok mindent meg beszelunk a felfogasunk is nagyabol ugyan az a kapcsolatokrol is. A gond az h nem tudom meg mondani h adotte mar valami jelet mer en azt nem veszem eszre soha. Ijeneket mondott h edi vagyok meg h mijen jol al ha kacagok de nem tudom na.
2011. jún. 13. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerinted van valaki akit a lány szeret?
2011. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert a barátnőmnek is van egy legjobb fiú barátja és többször mondta már neki a lány, hogy milyen jól elbeszélgetnek és jó, hogy megismerkedtek, legjobb barátja stb... Szerintem a fiú részéről ez már szerelem, de a lány tényleg csak barát akar lenni. Mondtam már neki többször, hogy ne kínozza, mert neki sem lenne jó. De a lány szerint a fiú nem szerelmes belé. mondjuk a stílusuk sem nagyon egyezik meg.
2011. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és a lánynak más tetszik.
2011. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kérdezd meg tőle hogy van e valaki aki tetszik neki.és hogy te tőbbet érzel irnánta mint barát
2011. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg érte, amit írok, de az a lány azért írta azt a levelet, mert tudja, hogy Te már másként érzel, viszont nem akar megbántani azzal, hogy kikosaraz, szóval megírta Neked, hogy milyen jó barát vagy. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Szerintem ha elmondod neki, hogy mit érzel, vagy bepróbálkozol, akkor elveszíted. :S
2011. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!