Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a lányok általában csak barátnak akarnak?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik lánnyal így vagyok megismerem és csak barátnak akar...és egyre csak gyűlik a lány barátok száma de bnő egyikből se lesz:S Miért van ez?..
2009. márc. 19. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem túl rendes vagy, és nem akarnak elveszíteni egy jó barátot úgy, hogy esetleg összejönnek vele, de aztán meg megromlik a kapcsi.

Vagy alapban rosszul állsz hozzájuk (:

2009. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, minden rossz szándék nélkül, ennyiből mégis honnan kéne tudnunk a választ? NEM ismerünk téged, NEM tudjuk milyen ember vagy... meg lehet bolondulni az ilyen kérdésektől. Ha megkérdezlek, hogy anyám miért volt dühös ma reggel, tudni fogod a választ?


Írj többet magadról, mert így csak általánosságokat lehet elpuffogtatni. Hogy nem vagy eléggé vonzó, titokzatos, rejtélyes, hogy tudnak rád támaszkodni mint megértő hallgatóközönség, mint barát, de nem látják benned a férfit, nem vagy elég rámenős, határozott, nem mutatod ki eléggé a vonzalmad... ezernyi ok lehet.


Ha felteszel egy rendes kérdést, amivel tudunk mit kezdeni, akkor nagyon szívesen válaszolunk. :)

2009. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi igazad van így nem ismersz pár ismertető:D : KEdves vagyok olykor túlságosan, hát nem tudom külsőleg pár szeplő fedi az arcomat:S pattanás is van bár nem sok,nem vagyok egy magas alkat,gyakran elmondok mindent magamról nem tudom úgy most ezeket tudtam mondani köszi a választ!:)
2009. márc. 19. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a mai lányok buknak a szerzetesekre.


Egyébként az a szöveg rosszabb, hogy "te olyan vagy nekem mintha a bátyám lennél"

2009. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
A lányok azért mondják ezt mert nem jössz be nekik. Te a testi adottságaidból eredendő hátrányodat a túlzott kedvességgel próbálod kompenzálni, ez nem bejövős. Legyél határozott, gyúrj egy kicsit törődj a pattanásaiddal stb.
2009. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek az utolsó hozzászólóval, szerintem is így van....

A lányok finoman ezt szokták mondani a fiúnak, ha nem akarják megbántani, de összejönni se akarnak vele.

2009. márc. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azokból lesznek a lányok barátai, akikben nem látnak potenciális jelöltet.

Ne mondj el magadról mindent, ne legyél olyan kis... szóval ismerem hogy milyen vagy.

Ha csajt akarsz akkor ne legyél ilyen.


25/f

2009. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Vagy azért mert nem vagy túl tetszetős darab, ekkor rámenősebbnek kell lenned, vagy ha jól nézel ki, akkor szerencsétlen vagy.
2009. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Túl kedves vagy velük, legyél kicsit magabiztosabb, rámenősebb !
2009. márc. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!