Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves korban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban normális elkezdeni randizni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:52
 1/10 Moszuke ***** válasza:

hát 16+ mondanék a lányomnak ha megkérdezné.

fiúnak 14+

2011. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

randizni vagy szexelni?Mire gondoltál pontosan?

Randizni én a 14 évet tartom ideálisnak, sétálgatás, fagyi.de a szexet 16.

2011. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem leghamarabb gimi(ált.suli után), de ez a leghamarabb szerintem!
2011. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak randira gondoltam.
2011. jún. 5. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
15 év 4 hónap és 19 napos kortól. :D
2011. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az osztályban már javában randizgatnak.

13/f

2011. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát amikor elengedik otthonrol :S. én 20 évesen voltam életemben először randin. hát szivás. olyan 16 körül lenne talán normális. randizni, nem szexelni...

moszuke temeg hogyan gondolod hogy a fiu 14 a lány 16? akk a fiuk 14 évesen 16 éves lányokkal randiznának? olyan ugy sincs, főleg ilyen fiatalon. ha 16 alatt nem randiznának a lányok, akk a fiuknak hiába engeded meg, nincs kivel találkozniuk. vagy csak a te lányod ne randizzon 16 ig? a fiad hadd tolja már 14 évesen, a másik apukák nem számitanak? mintha az ő lányuk nem lenne ugyanakkora érték akit nemszeretnének idejekorán fiúk ölében találni... kicsit érdekes felfogás...

2011. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Abban hogy két ember találkozik nincs semmi. Én 13-14 éves koromban találkoztam egy fiúval amit "randinak" hívok. Nem történt semmi még csak a kezem se fogta meg :D Picik voltunk még... Később már csak 16 éves koromban volt akkor történt az első csók is :)))

17/L

2011. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minél későn, annál rosszabb. Ha 16 akkor ok, de ha pl. 30 akkor... ne akard tudni!!!
2011. jún. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minél később annál rosszabb? Azért ne is annyira korán ami késik nem múlik :D azért 10 évesen az ember még ne találkozgasson egyedül fiúkkal... olyan 13-14től már ideális szerintemm :D
2011. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!