Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyek rá egy érzelmile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek rá egy érzelmileg rideg lányt arra, hogy velem randizzon?

Figyelt kérdés

És persze a későbbiekben jó lenne, ha belém is szeretne...

Szerintetek hogyan lehet egy ilyen helyzethez értelmesen hozzákezdeni? A lány nagyon tetszik nekem, ő is tudja, de nem akar semmit. Egyáltalán lehet ebből még valamit kihozni??? Előre is köszönöm!^^


2011. máj. 28. 22:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Remek. Szóval humoros nem vagyok. De a kérdésemre 1-2 építő jellegű váasznál nem kaptam többet, és kezdünk eltérni a tárgytól! ~Legyetek szívesek segíteni!
2011. jún. 2. 12:00
 12/15 anonim válasza:

Azt tényleg érdemes lenne tudni, hogy általában ilyen rideg természetű, vagy csak amikor te beszélsz vele, akkor válik rideggé. Plusz kérlek írd le, pontosan mit takar az ő ridegsége, mert ez a szó nehezen definiálható.

Panaszkodsz, hogy kevés információdús válasz érkezett, de igazából a kérdésed sem tartalmaz szinte semmi információt. Én szívesen segítek, ha még írsz részleteket is!

2011. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elnézést, valóban kevés volt az információ. A lány általában minden emberrel rideg, itt azt értem, ha csak teheti gonosz módon válaszol, aljaskodik, ami persze nem jellemző a barátnőivel szemben. Velem sem mindig rosszindulatú, de eléggé hangulatember. Egyszer sikerült vele többet beszélgetnem, akkor azt vettem ki a szavaiból, hogy kinézetre bejövök neki. Vannak gyerekes dolgai, amit néha nem értek, alapvetően szerintem még nem érett a kapcsolatra. ő 18 én 19 vagyok, nem sok, de mégis érettebbnek érzem magam hozzá képest.
2011. jún. 3. 12:39
 14/15 anonim válasza:
Ha egy lánynak NEM tetszel, azt alapvetően három módon adja a tudtodra: nem néz rád, nem kérdez és kuka. Ha ebből minimum kettő megvan a te esetetben, akkor elfelejtheted. Én végső megoldásként a tűz-ellentűz módszert szoktam alkalmazni: puhatold ki, mi érdekli, ülj le mellé, és kezdj el vele nagyon komolyan beszélgetni, sóhajtozva, hidegen, ridegen, mint ő, mintha utánoznád, elmélkedve, jól beletúrva egy adott témába. Ekkor általában ő be akarja bizonyítani, hogy nem olyan rideg valójában(ekkor kiderül, hogy eddig csak ez a fiúkkal való bizonytalanságát kendőző póz volt), és felajánl egy humorosabb témát ahol kibontakozhatsz. Megkérdezed, van-e kedve máskor folytatni ezt a beszélgetést, meghívod valahová, ahol egy kis figyelmességgel fogadod(pl. virág). Ha ezután sem tudtok igazán összemelegedni,akkor Game over. Szerintem amúgy ne társaságban szólítsd meg, lányok között, mert ott erősebbnek érzi magát. Na remélem ez segít!
2011. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez abszolút jó megoldás lesz! Köszönöm!
2011. jún. 4. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!