Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítsééég! Szerintetek jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééég! Szerintetek jól csináltam?

Figyelt kérdés

Én még soha senkit nem szólítottam le az utcán..de ma a buszon megláttam egy lányt, és azt vettem észre h egyfolytában engem néz. Rajtam napszemüveg volt, így ő nem látta h én mikor nézem. Már egyszer megtörtént ugyan ez, csak akkor siettem és nem volt rá alkalmam h leszólítsam őt. Gondoltam h megvárom míg leszáll a buszról, és utána megyek h bemutatkozzak. Így is történt. megkérdeztem tőle hogy nem lenne e egyszerűbb ha bemutatkoznék és akkor nem ismeretlenül nézegetnénk egymást. Elmosolyodott és bemutatkoztunk egymásnak. Ezután mondtam h most már ismerjük egymást lenne e kedve eljönni velem randira. Mondta h most nem ér rá mer órája lesz, mondtam akkor esetleg hnap délután, azt mondta kollégista és hnap haza megy. Ekkor már kezdtem feladni, de gondoltam veszteni valóm nincs, megpróbálom még a hétfőt, mondta h jó megbeszéljük facebookon. Megadtam neki a nevem, azt mondta h majd bejelöl. Ezután elárulta h ö még csak 16 éves (többnek nézett ki:p) én meg mondtam h én 20 vagyok, de nem gondolom h a kor az akadály lenne. Egyébként éppen vizsgáról tartottam haza fele, úgyhogy szépen fel voltam öltözve(öltönybe, elegánsan), és meg kérdezte h miért vagyok ilyen elegánsan felöltözve. :)

Mondjuk lehet nekem kellett vna az ő nevét elkérni:p, de ha tényleg akar vmit, akkor most majd kiderül:)

Fiúk lányok szerintetek nem voltam nagyon béna?? :D


2011. máj. 26. 12:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

15:42-es

Ti nők most komolyan erre vágytok vagy vártok?

Pedig ez csak egy kis bátorság, egyenes beszéd és határozottság..ilyen egyszerű lenne?:p

2011. máj. 26. 15:54
 12/21 anonim ***** válasza:

én elolvadnék a csaj helyében:D

ne aggódj 100 h be fog jelölni:D ha meg esetleg nem akkor nem tudja h mit vesztett:D

2011. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem klónoztasd magad :)
2011. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia! Majd írnál, hogy hogy sikerült a dolog? Akár privátban is. Kíváncsi vagyok :) Sok sikert!
2011. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze...kiderült h van barátja..pff
2011. máj. 27. 20:10
 16/21 anonim ***** válasza:
Bazz...akkor miért állt le veled:S Ez durva.
2011. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát ez az..de abból kifolyólag amik történtek, lehet lenne esélyem..de két ember közé állni mekkora tré dolog...
2011. máj. 27. 20:22
 18/21 anonim ***** válasza:

Tegnapi 15:42-es

Bocs, csak már nem néztem ide tegnap!

Elég gáz, hogy van barátja, de mivel csak 16 éves talán nem vesztettél túl sokat! Egyetértek a korábbi válasszal: klónoztasd Magad! ;) Szerintem mindíg nekem kellett kezdeményezzek az összes pasimnál. Igazad van: kis bátorság és egyenes beszéd! Egyről beszélünk.... talán kihalófélben van.... SAJNOS!

2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a bátorítást és a jó kívánságokat:)

a klónozásra meg csak annyit h ink majd elszórom a magjaimat :D:D

2011. máj. 27. 20:41
 20/21 anonim ***** válasza:

20:36 vagyok

Még csak annyit a két ember közé állás gondolatára: ha megteszi érted, hogy dobja a pasiját, vajon mennyi idő után dobna Téged egy újabbért? Persze tudom, hogy sok tényező közrejátszik.... de mégis...

2011. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!