Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bókolást hogy kéne csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bókolást hogy kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Ha a bókolás nem egy adok kapok játék akkor mégis mi?

mármint hogyha nagyon jól elvagyok egy lánnyal bókolásba akkor kicsit bekéne huznom a satuféket hogy ne bokoljak neki sokat?


most egy lánnyal vagyok ugy hogy nagyon jókat bókoltam neki és az sült ki belöle hogy más fiúval is beszélget

...(mintpartner)


fejtsétek ki lécci

tiszta akarok lenni hogy hol a határ bókolásba

és mennyit bókoljak egy lánynak


2011. máj. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy ne tűnjön nyalásnak és épp csak annyira, hogy elpiruljon. Ismerek egy hapsit, ő állati jól csinálja, nem igen bókol sokat, de látszik rajta, ha valami tetszik neki, viszont kellő időben pedig nagyon jól tud bókolni. Egyszer mondta azt, hogy "gyönyörűek a szemeid". Ha máskor vagy más mondta volna, akkor nem érdekelt volna, de akkor és ahogyan mondta, majdnem elsírtam magam örömömben :) Szóval ne túl sokat, de azt jókor :)
2011. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)a választ
2011. máj. 21. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha külsőre bejössz neki, akkor anélkül is eléred a célt. Ha nem, akkor meg hiába minden.
2011. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!